Konwersja aukcji do nowego opisu

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
algs
Posty: 55
Rejestracja: 06 kwie 2012, 22:57

Konwersja aukcji do nowego opisu

Postautor: algs » 20 lut 2018, 23:05

Panie Marcinie fajnie by było dodać opcje przechodzenia do następnej aukcji w zakładce "konwersja opisu aukcji do nowych zasad".
Przy ręcznym poprawianiu aukcji przechodzenie do następnej aukcji pochłania sporą aukcji przy dziesiątkach tysięcy aukcji do poprawy.
Fajnie by było jak by była możliwość przełączania aukcji bez wychodzenia z tej zakładki, teraz trzeba przekopiować wyjść i przejść do kolejnej aukcji. Myślę że lepiej by było jak można by przełączać aukcje tak samo jak można po wejściu w daną aukcje gdzie u góry są strzałki i można w ten sposób przechodzić do kolejnej aukcji bez wracania do listy głównej.

Wróć do „Nowości i sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość