Paczka w ruchu kiosk zwrotu

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
drogerianina
Posty: 12
Rejestracja: 08 lut 2016, 12:29

Paczka w ruchu kiosk zwrotu

Postautor: drogerianina » 28 mar 2018, 08:16

Czy byłaby możliwość dodania do ustawień paczki w Ruchu kiosku zwrotu? W managarze paczek w Ruchu jest taka opcja, że można wybrać punkt do zwrotu paczki, jeśli nie chce się, by paczka z automatu wróciła do kiosku, w którym została nadana. Czasami wysyłamy paczki z kiosków, które pasują nam tego dnia logistycznie (np. w trakcie wyjazdu weekendowego, bo w piątek nie było czasu ich nadać) i nagle może się okazać, że mamy zwrot do odbioru w Warszawie, gdy na co dzień jesteśmy w Bydgoszczy. Czy byłaby możliwość dodania domyślnego punktu zwrotu paczek w ustawieniach?

Wróć do „Nowości i sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość