Podłączenie e-maila do EU

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
rasiek
Posty: 11
Rejestracja: 14 lis 2017, 17:26

Podłączenie e-maila do EU

Postautor: rasiek » 20 kwie 2018, 05:47

Witam
Moją sugestią jest opcjonalne podłączenie do EU maila powiązanego z kontem allegro. Tak żeby program był też klientem poczty i odbierał wszystkie maile które przychodzą na skrzynkę z tego maila. W jakim celu? Otóż chciałbym móc do danej transakcji przypisywać wszystkie maile:
"Sprzedałeś przedmiot przez Kup Teraz"
"Allegro Finanse - Kupujący x wybrał sposób zapłaty i dostawy w ofercie"
"Nowa wpłata od Kupującego x"
+maile z innych dodatkowych programów korzystających z API allegro z których korzystamy
+cała korespondencja związana z daną transakcją

Pozwoliłoby to na kompletność zarządzania transakcjami. Teraz np. jak ktoś kupi i nie płaci to tworzę folder na mailu z danego dnia i tam wsadzam maile z tej transakcji i czekam na wpłatę plus korespondencja jeśli transakcja sprawia jakieś problemy, tak żeby wszystko mieć czytelne w jednym miejscu, a nie pośród pozostałych transakcji które odbyły się bez problemów. Jeśli ktoś nie wpłaci i dostanę zwrot prowizji to usuwam cały folder na mailu z tą transakcją, a w EU przenoszę transakcję do nieudanych. Jakby w EU były też maile, które by można było grupować z daną transakcją to zarządzanie transakcjami byłoby idealne i kompletne. Wszystko w jednym miejscu - Sprzedaż, wpłata oraz korespondencja.

Wróć do „Nowości i sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość