[ROZWIĄZANIE] Nie dodaje wartości łacznej za zakupione przedmioty

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
belfast12

[ROZWIĄZANIE] Nie dodaje wartości łacznej za zakupione przedmioty

Postautor: belfast12 » 02 sie 2018, 09:41

Cześć,
Mam dzisiaj taki problem, że EasyUploader nie nie dodaje mi wartości łącznej całego zamówienia, gdy ktoś kupi więcej przedmiotów na raz.
Wygląda na to że mnoży zakupiony przedmiot "A" razy ilość przedmiotów "A" + koszt wysyłki. Jednak nie dodaje do innych zakupionych przedmiotów, w tej samej transakcji. Mam przez to mnóstwo żółtych wykrzykników.

Wczoraj było ok, dzisiaj updatowałem do wersji 3.35.1.1 i tak się porobiło (ale nie wiem czy to tez przez to).
Proszę o pomoc
Pozdrawiam,
Marcin
Obrazek

cbpawex

Re: Nie dodaje wartości łacznej za zakupione przedmioty

Postautor: cbpawex » 02 sie 2018, 10:46

Nie będę robić screena, - mamy tak samo. U nas dotyczy to zgrupowanych transakcji, tam, gdzie ktoś kupił jedna rzecz ileś razy jest dobrze.

Forst-pl

Postautor: Forst-pl » 02 sie 2018, 15:04

Potwierdzam, u mnie to samo.

PhotoSoft
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: PhotoSoft » 02 sie 2018, 15:50

Witam,
głupi błąd, przepraszam :oops: Pobierzcie nowy instalator, przenieście transakcje do sekcji Nowe i uruchomcie pobieranie transakcji. Kwoty się zaktualizują.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

Wróć do „Pomoc w obsłudze programu”