Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Aukcje z Allegro zaimportowane 2 razy. Co robić?

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
WojciechCicho??
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2023, 06:46
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Aukcje z Allegro zaimportowane 2 razy. Co robić?

Post autor: WojciechCicho?? »

Omyłkowo zaimportowałem do EU po raz drugi aukcje z Allegro. Teraz w EU mam podwójnie wszystkie aukcje z Allegro. Na Allegro jest wszystko w porządku tam są pojedynczo. Co zrobić żeby usunąć duble z EU?
Dodam ze jestem nowym użytkownikiem EU więc jeszcze nie pływam w nim jak ryba w wodzie. 
 
JOHHN8
Posty: 227
Rejestracja: 22 kwie 2013, 13:26
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Aukcje z Allegro zaimportowane 2 razy. Co robić?

Post autor: JOHHN8 »

zaznacz "ptaszkiem" aukcje które podejrzewasz za zdublowane.
PPM(prawy przycisk myszy) - aukcje - zaznacz na liście zdublowane aukcji - wg numeru aukcji
ODPOWIEDZ