Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Hurtowe zakończenie aukcji bez sprzedaży

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Alaska
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2024, 10:56
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Hurtowe zakończenie aukcji bez sprzedaży

Post autor: Alaska »

:idea: Proszę zapoznać się z podwieszonym poradnikiem Jak prawidłowo zgłosić problem? i doprecyzować zgłoszenie.
Witam Mam na teraz około 70 000 aukcji. Duża część aukcji, to aukcje bez żadnych ofert (nietrafione modele, kolory, wzory) Zastanawiam się  jak je hurtowo zakończyć.Kiedyś stare aukcje można było filtrować po opłacie utrzymaniowej i kończyć je. Teraz opłaty utrzymaniowej już nie ma. Mogę przefiltrować aukcje po dacie wystawienia, na wszystkich aukcjach wystawiam taką samą ilość sztuk, więc po odświeżeniu widzę w kolumnie pozostało, czy coś na tej aukcji sprzedałem coś  czy nie. Chciał bym zakończyć aukcje na których przez x czasu od wystawienia nie ma żadnej  sprzedaży. Teraz zaznaczam/odznaczam ręcznie aukcje do usunięcia, w zależności czy jest więcej sprzedanych czy nie. Filtru w którym można wpisać liczbę pozostałych sztuk na aukcji nie znalazłem. Można jakoś odfiltrować aukcje po ilości sztuk które zostały na aukcji? Albo po tym czy wystąpiła na nich jakaś sprzedaż? Pozdrawiam
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Hurtowe zakończenie aukcji bez sprzedaży

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
są kolumny z ilością sprzedanych czy pozostałych sztuk. Wystarczy je włączyć i posortować listę.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
Alaska
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2024, 10:56
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Hurtowe zakończenie aukcji bez sprzedaży

Post autor: Alaska »

PhotoSoft pisze: 26 lut 2024, 09:23 Witam,
są kolumny z ilością sprzedanych czy pozostałych sztuk. Wystarczy je włączyć i posortować listę.

Witam,

To wiem, da się to posortować.
Trzeba jednak ręcznie zaznaczać aukcje do zakończenia a jak jest ich kilka tysięcy to uciążliwe.

Nie ma jakiegoś filtru, żeby wyświetlić tylko aukcje na których zostało no 100 sztuk towaru?
 
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Hurtowe zakończenie aukcji bez sprzedaży

Post autor: PhotoSoft »

Nie ma.

Wszystkie podświetlone aukcje można zaznaczyć spacją albo opcją w menu. Nie trzeba każdej "ptaszkować" osobno.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
Alaska
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2024, 10:56
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Hurtowe zakończenie aukcji bez sprzedaży

Post autor: Alaska »

Ok rozumiem, dziękuję.
ODPOWIEDZ