Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Easyuploader nie zaktualizował stawek Vat

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
witomark
Posty: 12
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Easyuploader nie zaktualizował stawek Vat

Post autor: witomark »

Witam
Zmieniły się stawki podatku vat z zero na 5%. Zaktualizowałem te stawki na allegro za pomocą easyuploadera. Na allegro są zmienione stawki, jednak jak easyuploader zaciągnie zamówienia, to jest ciągle stawka vat stara. Jak to odświeżyć, żeby easyuploader widział stawki takie jak są na allegro ustawione?
Komponenty allegro aktualizowałem, nic to nie dało.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7099
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Easyuploader nie zaktualizował stawek Vat

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
może tak być, jeśli zaznaczona jest poniższa opcja i w magazynie są stare stawki:

Obrazek
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
witomark
Posty: 12
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Easyuploader nie zaktualizował stawek Vat

Post autor: witomark »

dzięki pomogło, ale mam jeszcze jeden problem, jak chcę wydrukować paragony z tymi produktami gdzie zmieniła się stawka vat, to otrzymuję błąd i paragon zostaje anulowany, może tutaj też mam coś źle zaznaczone?
Paragony.Drukuj
EasyUploader.Core.EuException: Błąd linii transakcji (trline):
4393018 - ERR_DF_DB_LOCKED Zablokowany
   w EasyUploader.Features.DrukarkiFiskalne.PosnetService.NabijProdukt(String nazwa, Single cena, Int32 sztuk, Int32 stawka_vat)
   w EasyUploader.Features.DrukarkiFiskalne.DrukarkiFiskalneParagony.NabijProdukt(IDrukarkaFiskalnaService drukarka, DaneTransStruct trans)
   w EasyUploader.Features.DrukarkiFiskalne.DrukarkiFiskalneParagony.<>c__DisplayClass1_0.<Drukuj>b__0(FormPostep postep)
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7099
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Easyuploader nie zaktualizował stawek Vat

Post autor: PhotoSoft »

W drukarce jest zapamiętana inna stawka dla danego produktu. Trzeba by zmienić jego nazwę albo chyba programem serwisowym skorygować stawkę w drukarce.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ