Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Problem przy wystawianiu aukcji w kategorii buty męskie

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Naree_1
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2024, 20:55
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Problem przy wystawianiu aukcji w kategorii buty męskie

Post autor: Naree_1 »

Dzień dobry,

Mam problem z wystawieniem aukcji na allegro w kategorii buty męskie trekkingowe. Mianowicie wyskakuje błąd,że marka jest nieprawidłowa i kod producenta. Jak zmienię ręcznie to wtedy zadziała ale to bardzo długo trwa i łączy mi z aukcjami innych użytkowników a chodzi mi o to abym przygotował np. rozmiary z 39-45 butów i wystawiły się . W załączniku zrzut błędu po wpisaniu co wyskakuje aukcja się wystawia ale łączy z innymi aukcjami użytkownika.

Poniżej link gdzie wyświetla się błąd.

https://ibb.co/kc4vHYj

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
stegolas
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:21
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Problem przy wystawianiu aukcji w kategorii buty męskie

Post autor: stegolas »

Napisane jest, że produkt istnieje a próbujesz dodać nowy z innymi parametrami. Dwa rozwiązania:

- złoś do Allegro poprawki dla danego produktu jeśli są nie prawidłowe
- poprawnie połącz ofertę z wybranym EAN i nie zmieniaj parametrów przypisanych do tego EANu
ODPOWIEDZ