Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google
Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
Znaleziono 2282 wyniki
- wczoraj, 18:01
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Dodanie pola „Fizyczny numer przesyłki” dla zwrotów Allegro
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 72
Re: Dodanie pola „Fizyczny numer przesyłki” dla zwrotów Allegro
W takim razie zwiększyłem limit czasowy i allegrowe numery będą miały dopisaną * na końcu. To będzie oznaczać, że EU ma nadal monitorować zwrot pod kątem fizycznego nr przesyłki do czasu rozstrzygnięcia zwrotu. Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje dla no...
- wczoraj, 15:32
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Dodanie pola „Fizyczny numer przesyłki” dla zwrotów Allegro
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 72
Re: Dodanie pola „Fizyczny numer przesyłki” dla zwrotów Allegro
Witam,
numery przesyłek są uzupełnianie dla nierozstrzygniętych zwrotów, gdzie od utworzenia nie minęło więcej, niż 14 dni.
W sumie mogę zwiększyć ten limit do 30 dni.
numery przesyłek są uzupełnianie dla nierozstrzygniętych zwrotów, gdzie od utworzenia nie minęło więcej, niż 14 dni.
W sumie mogę zwiększyć ten limit do 30 dni.
- wczoraj, 11:03
- Forum: Nowości i sugestie
- Temat: kolumna pokazująca ilość produktów allegro
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 16
Re: kolumna pokazująca ilość produktów allegro
Witam,
obecnie nie można. Przenoszę temat do sugestii.
obecnie nie można. Przenoszę temat do sugestii.
- wczoraj, 11:02
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: EU i magazyn w Fakturownia, wFirma, iFirma
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 34
Re: EU i magazyn w Fakturownia, wFirma, iFirma
Witam,
jedyna opcja to synchronizacja stanu poprzez pliki CSV, ale raczej mało wygodna.
Możnaby zrobić synchronizację stanu po API. Proszę założyć temat z sugestią i zobaczymy czy będzie zainteresowanie.
jedyna opcja to synchronizacja stanu poprzez pliki CSV, ale raczej mało wygodna.
Możnaby zrobić synchronizację stanu po API. Proszę założyć temat z sugestią i zobaczymy czy będzie zainteresowanie.
- wczoraj, 10:59
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 291
Re: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
Wiem w czym problem. Wgram później poprawkę 
- 15 cze 2026, 12:45
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Przeniesienie ofert do Empiku
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 18
Re: Przeniesienie ofert do Empiku
Witam,
aukcje przenosi się tak samo jak pomiędzy kontami allegro.
EAN jest obok kodu produktu i został przeniesiony, jeśli był uzupełniony.
Muszę jedynie poprawić, aby ten komunikat nie pojawiał się przy edycji aukcji z innych marketów.
aukcje przenosi się tak samo jak pomiędzy kontami allegro.
EAN jest obok kodu produktu i został przeniesiony, jeśli był uzupełniony.
Muszę jedynie poprawić, aby ten komunikat nie pojawiał się przy edycji aukcji z innych marketów.
- 15 cze 2026, 10:56
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: W magazynie zdublował się produkt
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 33
Re: W magazynie zdublował się produkt
Można zdublować produkty przy imporcie z pliku, wtedy nie są sprawdzane kody pod kątem powtarzalności.
Archiwum nie ma tutaj znaczenia.
Archiwum nie ma tutaj znaczenia.
- 15 cze 2026, 10:53
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Rozmiar skrytki w nowej wersji
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 31
Re: Rozmiar skrytki w nowej wersji
Nie mogę tego powtórzyć. Przy grupowaniu wybierany jest większy gabaryt.
- 11 cze 2026, 18:06
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 13042
Re: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Od teraz formy dostawy odświeżą się automatycznie.
- 11 cze 2026, 18:06
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Brak możliwości wyboru plików .webp podczas hurtowej edycji
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 34
Re: Brak możliwości wyboru plików .webp podczas hurtowej edycji
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
- 11 cze 2026, 18:05
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 291
Re: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
- 11 cze 2026, 18:05
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Problem z importem aukcji z allegro gdy konto empik jest z nieważnym abonamentem
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 50
Re: Problem z importem aukcji z allegro gdy konto empik jest z nieważnym abonamentem
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
- 11 cze 2026, 18:05
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Dodanie pola „Fizyczny numer przesyłki” dla zwrotów Allegro
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 72
Re: Dodanie pola „Fizyczny numer przesyłki” dla zwrotów Allegro
To powinien być właśnie pobierany zwrotny nr przesyłki do istniejącego pola.
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Zadziała dla nowych zwrotów.
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Zadziała dla nowych zwrotów.
- 11 cze 2026, 11:30
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 291
Re: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
Wg logów jako dane do wysyłki podają ID punktu w polu z nazwiskiem, natomiast imię jest puste
Wgram później poprawkę.
Wgram później poprawkę.
- 11 cze 2026, 10:46
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 13042
Re: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy
Ma Pan zapisane nieaktualne formy dostawy i EU nie ma skąd pobrać informacji o walucie. Proszę odświeżyć listę dostaw przy konfiguracji kuriera WzA.
Może coś wymyślę, aby to zautomatyzować.
Może coś wymyślę, aby to zautomatyzować.