Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details
Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Witam,
obecna integracja ze sklepami powstała, gdy EU obsługiwał tylko Allegro, dlatego aukcje musiały być powiązane bezpośrednio z produktem sklepowym, a zamówienia przypisane do konta Allegro. Wtedy było to jedyne sensowe rozwiązanie, aby móc...
Ostatni post
Wgrałem poprawkę 3.69.6.3 z obsługą zamówień PrestaShop, także integracja jest już kompletna :)
UWAGA :!:
Jeśli Twoje pytanie dotyczy obsługi EU, wówczas przed założeniem tematu spróbuj najpierw skorzystać z pomocy AI, która bazuje na instrukcji obsługi :arrow:
90% problemów można rozwiązać samemu w ciągu kilku minut , więc proszę...
Allegro wysłało informację o konieczności ustawienia nagłówka User-Agent zgodnie z nazwą aplikacji (art. 3.4.c REST API), w przeciwnym razie od 30.06.2026 requesty będą odrzucane.
Czy EasyUploader został już dostosowany do tego...
Ostatni post
Witam,
wystarczy, że jeden użytkownik korzysta ze starszej wersji i jak zwykle bezmyślnie wysyłają mailing do wszystkich :roll:
Od wersji 3.69.2 jest wysyłany prawidłowy nagłówek.
:!: Funkcjonalność przeznaczona jest dla zaawansowanych użytkowników. Wymagana jest znajomość języka SQL oraz struktury bazy EU.
Zestawienia generujemy w menu nad główną listą Eksportuj -> własne zestawienie .
W tym wątku będzie można wymieniać...
Ostatni post
Musisz bardziej doprecyzować zapytanie, u każdego wszystkie dane zawierają zbiór innych danych, ze względu na dowolność w wyświetlaniu kolumn.
1. Dla zaznaczonych aukcji/wszystkich?
2. Wszystkie dane z zakładki Lista Zakupów - w przypadku jeśli masz...
Dzień dobry
Od wczoraj mamy takie komunikaty przy nadawaniu Allegro Kurier DPD Czechy (Smart)
Zamówienia nadajemy bezpośrednio z Allegro.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
Mamy problem z integracją z Empikiem. Podłączenie konta przeszło, pobieranie wystawionych ofert również. Zamówienia również są pobierane, ale EU nie pobiera (zapisuje?) informacji o zamówieniu, chodzi o poniższe parametry:
dane kontaktowe,
dane...
Ostatni post
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę na razie sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
od jakiegoś czasu nie działa mi system rabatowania w EU. Wprowadzam rabat dla całej transakcji np 5%, kwoty się zmieniają, ale gdy zamykam transakcję i otwieram ponownie - wciąż mam stare kwoty przed rabatowaniem. Mam automatyczne...
Ostatni post
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
Dzień dobry
mam problem ze stawką zwolnioną.
na produktach do wystawienia na allegro mam ustawione pomin
dla kosztów dostawy ZW
zauważyłam że zamówienia z tej samej aukcji raz wchodzą ze stawką zw a raz 23%.
Co się dzieje?
Próbuję zmienić w...
Ostatni post
Wgrałem nowy instalator z poprawką, która ignoruje stawkę VAT przy transakcji, jeśli w konfiguracji wFirmy zaznaczy się zwolnienie z VAT.
Problem jak w temacie, Przy hurtowym wiązaniu z GPSR nie są podstawiani wydawcy, których mam w bazie. Może chodzi o nazewnictwo Wydawca Wydawnictwo? Dotyczy to też innych wydawców, nie tylko tego ze zrzutu.
Schowek01.jpg
Zgodnie z instrukcją w fakturowi otworzyłam drugą firmę na jednym logowaniu. Do kont market place przypisałam ID tak jak w instrukcji.
Konto firmy która była pierwotnie działa bez problemu. Natomiast w drugim przypadku wyskakuje błąd:=left ...
Witam
Dziś otrzymałem maila od allegro ze zmianą Skrócimy długość parametru Numer katalogowy części ze 150 do 25 znaków . Czy jest jakaś opcja aby numer katalogowy części tzn. To co jest w tym polu wpisane ( mam numery magazynowe ) przenieść do...
Korzystam z jednej konfiguracji WzA, gdzie mam ustawione wymiary dla A.
Jak w edycji transakcji wybieram gabaryt B, to wskakują domyślne wymiary 59x41x38. Gdzie to na stałe zmienić?
Schowek01.jpg
Ostatni post
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
1. Kopiowanie aukcji z konta Allegro do Empik
Kopiuje się tylko pierwsze zdjęcie produktu, oraz nie kopiuje się opis aukcji, w którym mamy wszystkie wymiary itp.
2. W parametrach produktu widnieje tylko kilka podstawowych...
Ostatni post
Witam,
EU nie obsługuje tworzenia nowych produktów.
Poza tym nic na temat outletu nie ma w dokumentacji, ani na sandboxie. Nowe produkty nadal wymagają zatwierdzenia przez Empik.
witam, mam problem z liczba sztuk parametry produktu w EasyUploader mam przy wystawianiu nowej aukcji jak i po edycji ustawione 10szt a po wysłaniu na allegro jest 1szt. To dotyczy się też przy 2szt ,4szt itp. Tomek
Ostatni post
To chyba jest liczba sztuk w pudełku/komplecie czy coś takiego. Ta wartość jest ustawiana w parametrach przedmiotu.
Liczbę dostępnych do sprzedania sztuk tych pudełek/kompletów ustawiasz w innym miejscu. U mnie ta wartość nazywa się DOSTĘPNE .
W hurtowej edycji aukcji zauważyłem błąd w zakładce „Nowy opis” .
Problem występuje w kategorii „Podmień za sekcję nr.” , choć możliwe, że dotyczy również innych opcji podmiany w tej zakładce.
Po wprowadzeniu zmian program nie zatwierdza edycji i...
W generatorze miałem 72h, zaimportowało się bez błędów. Teraz przy każdej edycji mam wyskakujący komunikat '72' nie jest prawidłową wartością dla pola 'comboCzas', Po hurtowej zamianie na 3 dni jest ten sam komunikat.
Ostatni post
comboCzas to kontrolka z czasem trwania, więc zaimportował Pan złą wartość z pliku.
Natomiast odświeżanie się interfejsu podczas ładowania szablonu generatora nie ma z tym nic wspólnego.
Dzień dobry,
chcę zrobić integrację z fakturownią. Chcę prowadzić stany magazynowe i niestety jak wystawiam fakturę w EU poprzez integrację z fakturownią dostaję błąd: administrator uniemożliwił wystawianie faktur bez produktu wybranego z bazy...
Ostatni post
Jedna opcja to import stanu produktów z pliku CSV wyeksportowanego w fakturowni, jeśli jest tam taka opcja. Tylko trzeba go będzie poprawić do formatu EU :arrow:
Druga opcja to ręczna korekta stanu.
Proszę założyć temat z sugestią i zobaczymy czy...
Klient z allegro w polu do faktury zamiast numeru NIP wpisał Company Number 16990935 .
EU wyrzucił błąd wysyłki dokumentu 'faktuta VAT' nr '53/04/2026' do Allegro: Kod błędu: (422) 422.
Faktura więc nie załączyła się do allegro, ale została...
Ostatni post
Obowiązują różne formaty NIPu w zależności od kraju. Należy sprawdzać na jakie dane wystawia się dokumenty.
Proszę przesłać logi XML tak jak jest napisane w poradniku pkt. 6. :arrow:
:idea: Proszę zapoznać się z podwieszonym poradnikiem Jak prawidłowo zgłosić problem? i doprecyzować zgłoszenie.
Jeśli poradnik nie rozwiązał Twojego problemu, wówczas podaj wymagane informacje:
1. Czy pobrano z serwera aktualny instalator i...
Ostatni post
Miałem ten sam problem. Tak, niestety działa Allegro. Bot znajduje jakiś błąd w treści oferty, po czym całkowicie ją usuwa, i na Allegro nie pozostaje żaden ślad. U mnie, na przykład, była to wzmianka o gwarancji w treści oferty. Jeśli wystawisz...
Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników