Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details
Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Witam,
obecna integracja ze sklepami powstała, gdy EU obsługiwał tylko Allegro, dlatego aukcje musiały być powiązane bezpośrednio z produktem sklepowym, a zamówienia przypisane do konta Allegro. Wtedy było to jedyne sensowe rozwiązanie, aby móc...
Ostatni post
Wgrałem poprawkę 3.69.6.3 z obsługą zamówień PrestaShop, także integracja jest już kompletna :)
UWAGA :!:
Jeśli Twoje pytanie dotyczy obsługi EU, wówczas przed założeniem tematu spróbuj najpierw skorzystać z pomocy AI, która bazuje na instrukcji obsługi :arrow:
90% problemów można rozwiązać samemu w ciągu kilku minut , więc proszę...
Allegro wysłało informację o konieczności ustawienia nagłówka User-Agent zgodnie z nazwą aplikacji (art. 3.4.c REST API), w przeciwnym razie od 30.06.2026 requesty będą odrzucane.
Czy EasyUploader został już dostosowany do tego...
Ostatni post
Witam,
wystarczy, że jeden użytkownik korzysta ze starszej wersji i jak zwykle bezmyślnie wysyłają mailing do wszystkich :roll:
Od wersji 3.69.2 jest wysyłany prawidłowy nagłówek.
:!: Funkcjonalność przeznaczona jest dla zaawansowanych użytkowników. Wymagana jest znajomość języka SQL oraz struktury bazy EU.
Zestawienia generujemy w menu nad główną listą Eksportuj -> własne zestawienie .
W tym wątku będzie można wymieniać...
Ostatni post
Musisz bardziej doprecyzować zapytanie, u każdego wszystkie dane zawierają zbiór innych danych, ze względu na dowolność w wyświetlaniu kolumn.
1. Dla zaznaczonych aukcji/wszystkich?
2. Wszystkie dane z zakładki Lista Zakupów - w przypadku jeśli masz...
Witam,
czy istnieje jakąś instrukcja jak przenieść oferty z allegro/erli do Empik'u?
Ja przyznam, że mam problem i nie znalazłem nigdzie informacji na ten temat, również AI (chat gpt) nie wie jak to zrobić.
W moim przypadku skopiowałem setki ofert...
Ostatni post
Mam w sumie pytanie związane z przenoszeniem ofert do Empiku. Przy kopiowaniu faktycznie kod EAN jest przenoszony i uzupełniany, jeżeli oferta go miała. Czy po przeniesieniu oferty, można go zmieniać?
Dzień dobry,
mam propozycję niewielkiej, ale bardzo przydatnej zmiany w obsłudze zwrotów Allegro.
Obecnie w EasyUploaderze wyświetlane jest pole „Numer przesyłki” , jednak jest to numer zwrotu Allegro, którego najczęściej nie da się zeskanować z...
Ostatni post
W takim razie zwiększyłem limit czasowy i allegrowe numery będą miały dopisaną * na końcu. To będzie oznaczać, że EU ma nadal monitorować zwrot pod kątem fizycznego nr przesyłki do czasu rozstrzygnięcia zwrotu.
Witam,
mam pytanie do użytkowników EU oraz jednej z opcji fakturowania online jak Fakturownia, wFirma, iFirma. Czy macie jakiś sposób na to aby zarządzać stanem magazynowym nie w EU ale w wymienionych programach? Chciałbym mieć coś takiego, że jak...
Ostatni post
Witam,
jedyna opcja to synchronizacja stanu poprzez pliki CSV, ale raczej mało wygodna.
Możnaby zrobić synchronizację stanu po API. Proszę założyć temat z sugestią i zobaczymy czy będzie zainteresowanie.
Mamy problem z integracją z Empikiem. Podłączenie konta przeszło, pobieranie wystawionych ofert również. Zamówienia również są pobierane, ale EU nie pobiera (zapisuje?) informacji o zamówieniu, chodzi o poniższe parametry:
Chyba nie powinno coś takiego się zdarzyć, a rozwaliło mi synchronizację stanów.
O ile pamiętam, to jedna oferta z tym kodem była w archiwum, a dwie we Wszystkie i mogły być równolegle edytowane.
Schowek01.jpg
Ostatni post
Można zdublować produkty przy imporcie z pliku, wtedy nie są sprawdzane kody pod kątem powtarzalności.
W najnowszej wersji chyba coś się popsuło przy dobieraniu rozmiaru skrytki.
Przykład: w zamówieniu są dwa produkty — jeden z określonym rozmiarem skrytki A, drugi z rozmiarem skrytki B. Program podstawia skrytkę A, czyli mniejszą, prawdopodobnie...
Ostatni post
Nie mogę tego powtórzyć. Przy grupowaniu wybierany jest większy gabaryt.
Dzień dobry
Od wczoraj mamy takie komunikaty przy nadawaniu Allegro Kurier DPD Czechy (Smart)
Zamówienia nadajemy bezpośrednio z Allegro.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
od jakiegoś czasu nie działa mi system rabatowania w EU. Wprowadzam rabat dla całej transakcji np 5%, kwoty się zmieniają, ale gdy zamykam transakcję i otwieram ponownie - wciąż mam stare kwoty przed rabatowaniem. Mam automatyczne...
Ostatni post
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
Dzień dobry
mam problem ze stawką zwolnioną.
na produktach do wystawienia na allegro mam ustawione pomin
dla kosztów dostawy ZW
zauważyłam że zamówienia z tej samej aukcji raz wchodzą ze stawką zw a raz 23%.
Co się dzieje?
Próbuję zmienić w...
Ostatni post
Wgrałem nowy instalator z poprawką, która ignoruje stawkę VAT przy transakcji, jeśli w konfiguracji wFirmy zaznaczy się zwolnienie z VAT.
Problem jak w temacie, Przy hurtowym wiązaniu z GPSR nie są podstawiani wydawcy, których mam w bazie. Może chodzi o nazewnictwo Wydawca Wydawnictwo? Dotyczy to też innych wydawców, nie tylko tego ze zrzutu.
Schowek01.jpg
Zgodnie z instrukcją w fakturowi otworzyłam drugą firmę na jednym logowaniu. Do kont market place przypisałam ID tak jak w instrukcji.
Konto firmy która była pierwotnie działa bez problemu. Natomiast w drugim przypadku wyskakuje błąd:=left ...
Witam
Dziś otrzymałem maila od allegro ze zmianą Skrócimy długość parametru Numer katalogowy części ze 150 do 25 znaków . Czy jest jakaś opcja aby numer katalogowy części tzn. To co jest w tym polu wpisane ( mam numery magazynowe ) przenieść do...
Korzystam z jednej konfiguracji WzA, gdzie mam ustawione wymiary dla A.
Jak w edycji transakcji wybieram gabaryt B, to wskakują domyślne wymiary 59x41x38. Gdzie to na stałe zmienić?
Schowek01.jpg
Ostatni post
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
1. Kopiowanie aukcji z konta Allegro do Empik
Kopiuje się tylko pierwsze zdjęcie produktu, oraz nie kopiuje się opis aukcji, w którym mamy wszystkie wymiary itp.
2. W parametrach produktu widnieje tylko kilka podstawowych...
Ostatni post
Witam,
EU nie obsługuje tworzenia nowych produktów.
Poza tym nic na temat outletu nie ma w dokumentacji, ani na sandboxie. Nowe produkty nadal wymagają zatwierdzenia przez Empik.
witam, mam problem z liczba sztuk parametry produktu w EasyUploader mam przy wystawianiu nowej aukcji jak i po edycji ustawione 10szt a po wysłaniu na allegro jest 1szt. To dotyczy się też przy 2szt ,4szt itp. Tomek
Ostatni post
To chyba jest liczba sztuk w pudełku/komplecie czy coś takiego. Ta wartość jest ustawiana w parametrach przedmiotu.
Liczbę dostępnych do sprzedania sztuk tych pudełek/kompletów ustawiasz w innym miejscu. U mnie ta wartość nazywa się DOSTĘPNE .
Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników