Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Automatyczne oznaczanie transakcji kolorami

Moduł do obsługi sprzedaży, który pozwoli Ci na szybkie i sprawne zarządzanie transakcjami co z kolei docenią Twoi klienci - ta funkcjonalność dostępna jest tylko w wersji Standard.
Regulamin forum
W związku z ciągłymi pracami nad EU, część funkcji zawarta w pomocy może być nieaktualna albo w ogóle nieopisana. Jeśli natrafisz na taki temat lub będzie coś niedoprecyzowane, wówczas zgłoś w nim swoje uwagi.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 4462
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Kontakt:

Automatyczne oznaczanie transakcji kolorami

Post autor: PhotoSoft » 24 cze 2013, 12:39

Możemy skonfigurować EU, aby przy modyfikacji (dodawaniu, edycji) transakcji automatycznie oznaczał ją kolorem na podstawie jednego z czterech kryteriów:
  • sekcji, np. "do wysyłki (pobr)",
  • formy wpłaty, np. "odbiór osobisty",
  • formy wysyłki, np. "przesyłka kurierska",
  • zdarzenia (logu), np. "wydruk z szablonu (...)".

Jest to tym samym kolejność w jakiej uwzględniane są poszczególne typy powiązań, czyli najpierw sprawdzana jest sekcja, potem forma wpłaty, wysyłki i na końcu logi.

Konfiguracji dokonuje się z poziomu karty transakcji.

Obrazek

Wyświetli nam się nowe okno.

Obrazek

Najpierw wybiera się "powiązanie / klucz" (sekcja, forma wysyłki lub wpłaty, zdarzenie) wg którego ma być sprawdzana transakcja. Jako "wartość" podajemy jaką wartość ma mieć powiązanie (wielkość liter nie ma znaczenia, można stosować symbol *), aby transakcja została oznaczona wybranym kolorem.

Można również zmienić kolejność wartości powiązań tego samego typu (sekcja <-> sekcja, itd.). Przypisany do transakcji przez mechanizm kolor można zmienić na karcie transakcji - jedynym warunkiem jest, aby wybrany kolor nie był przypisany do żadnego z warunków.

UWAGA :!: Kolory na głównej liście nie odświeżają się automatycznie po zamknięciu karty transakcji - dopiero po przeładowaniu listy.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

ODPOWIEDZ