Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Aktualizacja numeru przesyłki na Allegro

Moduł do obsługi sprzedaży, który pozwoli Ci na szybkie i sprawne zarządzanie transakcjami co z kolei docenią Twoi klienci - ta funkcjonalność dostępna jest tylko w wersji Standard.
Regulamin forum
W związku z ciągłymi pracami nad EU, część funkcji zawarta w pomocy może być nieaktualna albo w ogóle nieopisana. Jeśli natrafisz na taki temat lub będzie coś niedoprecyzowane, wówczas zgłoś w nim swoje uwagi.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 4463
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Kontakt:

Aktualizacja numeru przesyłki na Allegro

Post autor: PhotoSoft » 19 lip 2018, 14:05

Opcja domyślnie jest włączona, ale można ją wyłączyć w zakładce "Ustawienia -> Konfiguracja -> Kontrahenci -> Pobieranie transakcji".

Automatyczna aktualizacja numerów odbywa się podczas pobierania nowych transakcji. Mechanizm uwzględnia tylko transakcje z datą wysyłki do 7 dni wstecz.

Można również na karcie transakcji wymusić aktualizację w menu "Kurier". Aby przypisać do zamówienia na Allegro więcej niż jeden numer przesyłki, należy je oddzielić przecinkiem albo kilkukrotnie skorzystać z opcji ręcznej aktualizacji.

Jeśli wyłączymy mechanizm w ustawieniach, wówczas pojawi się opcja ręcznej aktualizacji:

Obrazek

Wtedy możemy zaznaczyć wybrane transakcje, aby wymusić ich aktualizację lub nic nie zaznaczać i wtedy EU sam wczyta transakcje, gdzie nr przesyłki nie został jeszcze zaktualizowany.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

ODPOWIEDZ