Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Statusy zamówień na Allegro - automatyczna synchronizacja

Moduł do obsługi sprzedaży, który pozwoli Ci na szybkie i sprawne zarządzanie transakcjami co z kolei docenią Twoi klienci - ta funkcjonalność dostępna jest tylko w wersji Standard.
Regulamin forum
W związku z ciągłymi pracami nad EU, część funkcji zawarta w pomocy może być nieaktualna albo w ogóle nieopisana. Jeśli natrafisz na taki temat lub będzie coś niedoprecyzowane, wówczas zgłoś w nim swoje uwagi.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 4463
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 128 razy
Kontakt:

Statusy zamówień na Allegro - automatyczna synchronizacja

Post autor: PhotoSoft » 27 kwie 2020, 10:46

EU posiada możliwość automatycznej zmiany statusów zamówień na Allegro. Opcja jest domyślnie włączona w zakładce "Ustawienia -> Konfiguracja -> Kontrahenci -> Pobieranie transakcji".

Synchronizacja odbywa się podczas pobierania nowych transakcji. Te, która znajdą się w sekcji "Nowe" oznaczone zostaną na Allegro statusem "W realizacji". Natomiast status "Wysłane" zostanie ustawiony dla wszystkich transakcji, które będą miały ustawioną datę wysyłki nie starszą niż 7 dni (sekcja nie ma znaczenia).
UWAGA :!: Już niedługo kupujący będzie mógł anulować zamówienie do 3 dni od zakupu, jeśli nie będzie miało ustawionego statusu :arrow: https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/ju ... GMXdv0Z6SM
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

ODPOWIEDZ