Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Eksport zestawienia faktur do pliku JPK

Moduł do obsługi sprzedaży, który pozwoli Ci na szybkie i sprawne zarządzanie transakcjami co z kolei docenią Twoi klienci - ta funkcjonalność dostępna jest tylko w wersji Standard.
Regulamin forum
W związku z ciągłymi pracami nad EU, część funkcji zawarta w pomocy może być nieaktualna albo w ogóle nieopisana. Jeśli natrafisz na taki temat lub będzie coś niedoprecyzowane, wówczas zgłoś w nim swoje uwagi.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 4463
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Kontakt:

Eksport zestawienia faktur do pliku JPK

Post autor: PhotoSoft » 22 sty 2021, 10:56

Eksport JPK znajduje się w oknie z zestawieniem faktur.

Obrazek

Po wybraniu zakresu faktur i opcji eksportu pojawi się nowe okno z domyślnymi ustawieniami, które należy uzupełnić.

Eksport JPK 7V

W ustawieniach eksportu możecie wybrać domyślne kody GTU. Jeśli natomiast potrzebujecie dla wybranych faktur ustawić inne, wówczas można to zrobić na karcie transakcji.
 
Obrazek

Kody zostaną dopisane na końcu notatek i zostaną uwzględnione przy eksporcie nadpisując kody wybrane w jego ustawieniach.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

ODPOWIEDZ