Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Własne linki do śledzenia przesyłek

Moduł do obsługi sprzedaży, który pozwoli Ci na szybkie i sprawne zarządzanie transakcjami co z kolei docenią Twoi klienci - ta funkcjonalność dostępna jest tylko w wersji Standard.
Regulamin forum
W związku z ciągłymi pracami nad EU, część funkcji zawarta w pomocy może być nieaktualna albo w ogóle nieopisana. Jeśli natrafisz na taki temat lub będzie coś niedoprecyzowane, wówczas zgłoś w nim swoje uwagi.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 4463
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 128 razy
Kontakt:

Własne linki do śledzenia przesyłek

Post autor: PhotoSoft » 18 lut 2021, 12:59

Moduł znajduje się w zakładce "Ustawienia -> Konfiguracja -> Kontrahenci":
 
Obrazek

Jako "Przewoźnik", należy wpisać słowo kluczowe, które musi znaleźć się w formie wysyłki transakcji (wielkość liter nie ma znaczenia). Natomiast w polu "Link" link do strony przewoźnika ze znacznikiem [NR_NADANIA] w miejscu nr nadania.

Potem można użyć znacznika [SLEDZENIE], pod który automatycznie zostanie wstawiony prawidłowy link. Jeśli przewoźnika nie będzie skonfigurowanego, wówczas wygenerowany zostanie domyślny link do serwisu "alipaczka.pl".
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

ODPOWIEDZ