Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Pobieranie zamówień

Moduł pozwalający na integrację EU z platformami sklepów internetowych, czyli wystawianie aukcji w sklepie i odwrotnie - produktów na Allegro.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 2947
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy
Kontakt:

Pobieranie zamówień

Post autor: PhotoSoft » 09 maja 2017, 13:13

Zamówienia ze sklepu pobierane są automatycznie razem z transakcjami z Allegro.

Jeśli pobrane zostanie nieopłacone zamówienie, wówczas przy kolejnym pobieraniu danych EU sprawdzi czy dotarła wpłata, dlatego nie wolno do tego czasu przenosić zamówień do innej sekcji.
UWAGA dot. Shopera :!: W przypadku zamówień z odbiorem w paczkomacie zwracany jest tylko kod paczkomatu bez adresu. Odbiory w Ruchu nie są zwracane. Nie jest to błąd.
Aby prawidłowo działał eksport online (wysyłka paczek :arrow: viewtopic.php?t=668), należy zmienić formę wysyłki przy transakcji na taką jaka jest dostępna na Allegro.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

ODPOWIEDZ