Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Prestashop + Paczkomaty + EU

Tutaj można zgłaszać zapotrzebowanie firmom trzecim na konkretne integracje.
malgolas
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 278
Rejestracja: 10 lip 2012, 22:10
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Prestashop + Paczkomaty + EU

Post autor: malgolas »

Jak wiadomo jest problem przy imporcie transakcji z Presty do EU w momencie gdy klient wybrał paczkomat (wybór realizowany dowolnym modułem do Presty). Niestety, chyba żaden ze znanych mi modułów nie udostępnia danych wybranego paczkomatu po API tak, żeby EU czy inny program zewnętrzny mógł to łyknąć.
Otóż mam info od Pana Jakuba, autora modułu Paczkomaty 24/7 dostępnego na prestahelp.com (ja właśnie wdrożyłem moduł w swoim sklepie, działa ale zobaczymy jak to będzie w praktyce), że prawdopodobnie udostępnienie danych paczkomatu po API da się zrobić, ale albo w ramach indywidualnego zlecenia (co IMHO mija się z celem), albo jeśli chętnych na moduł w takiej wersji będzie więcej. Pewnie niezbędna będzie też ręka Marcina, aby te dane z API odczytać i wessać do EU.
Stąd ten post, zaraz dam Panu Jakubowi link do tego posta, a zainteresowanych takim rozwiązaniem proszę o aktywność, aby autora modułu przekonać, że idea jest słuszna. Byłby to jedyny moduł mający taką funkcjonalność na rynku.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2019, 20:43 przez malgolas, łącznie zmieniany 1 raz.
Artur
Zapraszam na niezależne, zamknięte dla postronnych forum e-sprzedawców http://milpap.pl/phpBB/weryfikacja-f63/ Forum wymaga zarejestrowania się, a następnie wystąpienia z prośbą o weryfikację aby mieć pełen dostęp do wszystkich treści.
lubiekoszule
Posty: 145
Rejestracja: 29 lut 2012, 21:48
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Prestaship + Paczkomaty + EU

Post autor: lubiekoszule »

taki Baselinker pobiera dane paczkomatu, ale oni mają oprogramowane wtyczki bo presta nie ma tego w api
jakbyśmy się zdecydowali na jeden taki moduł i pan marcin by go oprogramował to było dobrze

a ten moduł jak bardzo się różni ?
https://presta-mod.pl/pl/paczkomaty-247 ... -1617.html
robi1976
Posty: 582
Rejestracja: 27 gru 2012, 19:58
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Prestashop + Paczkomaty + EU

Post autor: robi1976 »

byłbym zainteresowany
chris172
Posty: 54
Rejestracja: 15 mar 2013, 18:56
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Prestashop + Paczkomaty + EU

Post autor: chris172 »

Ja również jestem zainteresowany
robi1976
Posty: 582
Rejestracja: 27 gru 2012, 19:58
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Prestashop + Paczkomaty + EU

Post autor: robi1976 »

czy coś się ruszyło w temacie?
robi1976
Posty: 582
Rejestracja: 27 gru 2012, 19:58
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Prestashop + Paczkomaty + EU

Post autor: robi1976 »

dobra wiadomość :D
EU będzie ściągał dane paczkomatów za pomocą modułu od Sensbit
Pan Marcin jak zawsze ogarnął temat :)

moduł Sensbit
ODPOWIEDZ