Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Obsługa załączników przez EU

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
dghsystem_com
Posty: 9
Rejestracja: 09 lut 2018, 08:41
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Obsługa załączników przez EU

Post autor: dghsystem_com » 08 lut 2021, 08:24

Witam,

Czy są plany związane z wprowadzeniem obsługi załączników do aukcji przez EU?

W zeszłym roku dodaliśmy za pomocą API unikatowe instrukcje do tysięcy aukcji i przy ponownym wystawianiu tych aukcji z nowym numerem zostały one "zgubione". Jeśli ktoś jeszcze ma zapotrzebowanie na tą funkcję to proszę o zakomunikowanie tego :)
Pozdrawiam,
Jacek

ODPOWIEDZ