Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Zestawy smart - kilka różnych produktów w ramach jednej oferty od 40 zł

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
dmatrade
Posty: 210
Rejestracja: 15 gru 2015, 05:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Zestawy smart - kilka różnych produktów w ramach jednej oferty od 40 zł

Post autor: dmatrade » 05 mar 2021, 17:25

Witam,

Zgodnie z sugestią Pana Marcina zakładam nowy temat z prośbą o poparcie innych użytkowników we wprowadzeniu nowego rozwiązania, które jednocześnie zoptymalizuje naszą pracę oraz zmniejszy liczbę czasu poświęconego na rzecz zwrotów smart, gdzie klient kupuje kilka przedmiotów i zwraca połowę lub więcej.

Coraz częściej wystawiam zarówno w sklepie internetowym jak i na all w ramach jednej oferty zestawy 3-4 produktów np. do kompleksowej higieny stóp, na które składają się przedmioty o wartości minimum 40 zł. Klient nie musi szukać pojedynczych towarów i tym samym kupuje cały zestaw za jedną cenę. Zwrotu może dokonać tylko całego zestawu, dlatego też zakupy smartowców z częściowym zwrotem zamówienia są tutaj praktycznie nieobecne ;)

Problem polega na identyfikacji produktów zawartych w ramach takiej oferty, ponieważ ofertę trzeba otwierać ręcznie i sprawdzać co dokładnie i w jakiej liczbie sztuk ona zawiera co jest czasochłonne a ponadto można łatwo pomylić się przy szykowaniu lub pakowaniu zamówienia.

Jedynym rozwiązaniem jakie przychodzi mi na myśl to rozbudowanie menu produktu w magazynie EU o kolumny / wiersze / pola :

Magazynowa nazwa produktu składającego się na ofertę z zestawem - ilość sztuk - kod produktu - EAN

Po połączeniu oferty z tak rozbudowanym produktem na karcie zamówienia całość mogłaby zostać wyświetlona w odpowiednio oznaczonym podwierszu, który będzie pokazywał produkty składające się na daną ofertę.

Poparcie oraz sugestie co do dopracowania mile widziane.

Pozdrawiam
 

ODPOWIEDZ