Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Wielowariantowość

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
benq4259
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wielowariantowość

Post autor: benq4259 » 27 cze 2019, 07:21

Panie Marcinie szkoda ale jak by kiedyś mógł go Pan dodać był by super :) bo fajnie działa mi ta wielowariantowość w EU tylko to klikanie mnie dobija :) pozdrawiam

Zildijan
Zaawansowany użytkownik EU
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Kontakt:

Post autor: Zildijan » 27 cze 2019, 09:00

Dokładam się do powyższej prośby. Jest dużo do przewariantowania i za wiele kroków, aby przejść do opcji. Skrót znacznie umiliłby pracę.
Przykładowy Sklep Na Allegro (zarządzany przez najlepszą aplikację - EasyUploader)

PhotoSoft
Administrator
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Kontakt:

Post autor: PhotoSoft » 27 cze 2019, 14:02

Hmm, tylko jaki to miałby być skrót żeby nie gryzł się z istniejącymi? :arrow: viewtopic.php?t=635
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

rafalleczek
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: rafalleczek » 09 lip 2019, 11:09

Witam. Panie Marcinie ja dopiero mogłem zacząć korzystać z wielowariantu (bo u mnie to jedynie parametr kolor/wzór który zaczął działać z ostatnią wersją ). I normalnie szok - dużo zaoszczędzonego czasu :-) , nie ma potrzeby przelogowywania się z konta na konto na allegro :-) . Może pomyśli Pan jeszcze nad tym tworzeniem wielowariantu na kilku kontach jednocześnie- np nie robię zawężenia do konta tylko wyszukuję towar ze wszystkich - robię wielowariant wybieram parametr, nadaję nazwę  (EU przydziela aukcje według kont) i tworzy wielowariant na allegro. Nie takie rzeczy już nam Pan wymyślał - tak więc wierzę że może się coś tu udać :-)
RZ

Zildijan
Kontakt:

Post autor: Zildijan » 09 lip 2019, 12:27

Wielce pożądana propozycja wielowariantowości na wielu kontach jednocześnie.
Może gdyby EU traktował w tej sytuacji każde konto jako grupę i wgrywał "grupa po grupie"?

Wiem, że już też Pana męczyłem i sprawa nie jest prosta, ale takimi cudami nas Pan zaskoczył, że trudno teraz nas zdziwić, że może się nie udać :)
----
W nowej wersji fajnie teraz przechodzi się do wielowiariantowości i moim zdaniem skrót jest już zbędny.
Przykładowy Sklep Na Allegro (zarządzany przez najlepszą aplikację - EasyUploader)

PhotoSoft
Administrator
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Kontakt:

Post autor: PhotoSoft » 10 lip 2019, 09:44

Witam,
jeszcze trochę i nie trzeba będzie ręcznie tworzyć ofert :)
https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/ur ... YWOr4wL8iv
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

rafalleczek
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: rafalleczek » 10 lip 2019, 09:53

No tak ale nie dla wszystkich kategorii :-(  - tak więc Panie Marcinie gorąca prośba o ten  wielowariant bo allegro na pewno tego nie zrobi w pozostałych kategoriach gdzie wielowariant nie jest aż tak oczywisty jak w odzieży czy obuwiu .  Oraz raczej nie będzie to tak dobrze działać i na pewno będą ręczne poprawki .
RZ

Zildijan
Kontakt:

Post autor: Zildijan » 10 lip 2019, 10:43

(!) Szok.
Jestem zadowolony, ponieważ pewnie jako jeden z tysięcy rozpisałem wizję jak powinno być z dodawaniem monet i podstawę dokładnie tak zrobili.
Tak samo 17 maja rozpisałem dla allegro pomysł na automat wielowariantowości i też zrobili.

Ciesze się, że jestem jednym z takich "aktywnych" z podobnymi pomysłami na allegro, dzięki czemu liczba osób z podobnym pomysłem przechyliła szalę do realizacji.

Wychodzi na to, że lepiej przedstawić nawet najgłupszy pomysł, na podstawie którego kilka osób może coś zmienić, dołożyć się i stworzyć coś fajnego, niż pomyśleć i zapomnieć. Również lepsze jest udoskonalanie niedoskonałego, niż narzekanie i marudzenie na swoje miejsce pracy, bez przedstawienia swojej wizji zmiany (lub przedstawienie w agresywnej formie, której nikt nie chce czytać) :)

benq4259
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: benq4259 » 11 lip 2019, 11:27

Panie Marcinie pisałam tutaj o uciekających okienkach przy wielowariantowości, teraz jest idealnie dziękuje :)

Zildijan
Kontakt:

Post autor: Zildijan » 13 lip 2019, 21:15

Ech ... spadłem z hukiem na ziemię, gdy okazało się, że trzeba ręcznie dodawać wystawiane nowe aukcji po automatycznej wielowariantowości..
Jak zwykle, coś zrobili, ale nie do końca (jak się wiele razy pisało na forum) .... a wystarczyło dodać opcję
"Wyszukaj i połącz automatycznie nowe aukcje do istniejących wielowariantowości".

Wydaje mi się, że jeżeli zrobili tak dużo jak niestety jednorazowy automat, to ten sposób na dołączenie nowych aukcji mógłby zrobić wielorazowy automat do normalnego użytkowania.

ODPOWIEDZ