Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Nieprawidłowy parametr

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
xyx
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Nieprawidłowy parametr

Post autor: xyx » 18 lip 2019, 22:43

W kategoriach Moda wszędzie gdzie mam parametry dodatkowe o wartości "O" nie można wystawić aukcji ani jej wznowić bo zwracany jest komunikat "nieprawidłowy parametr". Przykładowo mam torbę, która nie ma paska, wiec w parametr "długość paska" wpisana jest z wartością "0" bo torba nie ma paska i takiej aukcji nie jestem w stanie wystawić bo mam komunikat "Nieprawidłowy parametr". Przed ostatnimi aktualizacjami taki problem nie występował. Proszę o informację co z tym zrobić ?

PhotoSoft
Administrator
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Kontakt:

Re: Nieprawidłowy parametr

Post autor: PhotoSoft » 19 lip 2019, 11:06

Czy można wystawić aukcję z poziomu okna edycji?

Jeśli nie, to proszę zapoznać się z podwieszonym [PORADNIKIEM] i doprecyzować problem.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

xyx

Post autor: xyx » 19 lip 2019, 22:12

Tak z poziomu edycji nie ma problemu, natomiast przy wystawianiu hurtowym żadnej aukcji z wpisanym parametrem o wartości "0"wystawić się nie da bo wyrzuca komunikat "nieprawidłowy parametr".

PhotoSoft
Administrator
Kontakt:

Post autor: PhotoSoft » 22 lip 2019, 10:47

Więc trzeba podejrzeć ID parametru w oknie edycji aukcji i usunąć go w hurtowej edycji.
Pozdrawiam, Marcin

xyx

Post autor: xyx » 22 lip 2019, 18:34

Zanim napisałem o problemie wielokrotnie próbowałem usuwać parametr, ale niestety to nie działa. Jeśli parametr wynosi "0" to aukcja się nie wystawi. Jeśli parametr zmienię na dowolny inny np "1" to się wystawi. Obojętnie czy parametr ma wartość "0" czy "1" czy dowolną inną funkcją hurtowego usunięcia parametru nie uzyskuję rezultatu jego usunięcia, parametr dalej widnieje w każdej takiej aukcji. Z kolei wchodząc w każdą pojedynczą aukcję można ją bez problemu wystawić z parametrem "0". W edycji hurtowej usunięcie parametru mogę uzyskać jedynie dokonując hurtowego nadpisania wszystkich parametrów danych aukcji, tyle, że wówczas po wystawieniu takich aukcji przykładowo jeśli torba nie ma paska i wartość parametru długość paska wynosiła "0" to taka aukcja wystawia się na Allegro z informacją że długość paska wynosi 0cm, a tego parametru przecież skoro ma wartość 0 w ogóle tam w aukcji na Allegro nie powinno być. 

PhotoSoft
Administrator
Kontakt:

Post autor: PhotoSoft » 23 lip 2019, 10:43

Do usunięcia parametrów jest specjalna opcja. Proszę sobie doczytać o hurtowej edycji aukcji.
Pozdrawiam, Marcin

ODPOWIEDZ