Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

EU i SubSyncEU - nie pobiera kodów towaru

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
pawelmet
Posty: 28
Rejestracja: 29 sie 2016, 13:54
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: EU i SubSyncEU - nie pobiera kodów towaru

Post autor: pawelmet » 15 lis 2019, 07:30

Nie rozumiem, czy Pan uważa, że ja kłamię? Nie widzę próby pomocy, tylko cały czas Pan mówi, że coś na pewno mam źle. Skoro wcześniej było dobrze i tylko szablony usunąłem i nic więcej się nie zmieniło to dlaczego Pan uważa, że mam błędy w konfiguracji?

Nie ma to znaczenia, że produkty z filmu różnią się od tych ze screenshota, ponieważ konfiguracyjnie wygląda to dokładnie tak samo. Poniżej screen produktu z filmu...

 
Załączniki
Bez tytułu2.png

PhotoSoft
Administrator
Posty: 3506
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy
Kontakt:

Re: EU i SubSyncEU - nie pobiera kodów towaru

Post autor: PhotoSoft » 15 lis 2019, 10:23

Pan nadal mnie nie rozumie. Te aukcje mają być wystawione i mieć przypisany numer aukcji w bazie na podstawie, którego EU pobiera potem kod produktu podczas pobierania transakcji. Jak Pan to poprawi to wtedy nie będą kody wczytywały się przy otwieraniu nowych transakcji.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

ODPOWIEDZ