Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Odświeżenie listy aukcji wraz z miniaturkami

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
adi5497
Posty: 198
Rejestracja: 19 sie 2017, 11:51
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Odświeżenie listy aukcji wraz z miniaturkami

Post autor: adi5497 » 25 paź 2020, 13:00

Cześć, mam takie pytanie, ponieważ chciałem zamknąć kilkadziesiąt tysięcy aukcji, tylko by zrobić to jak najszybciej pomyślałem że dla aukcji które chcę zamknąć zmienię nazwę pierwszego zdjęcia i wtedy aukcje zgubią je i na liście aukcji łączna liczba zdjęć będzie mniejsza - tak się nie stało. Na liście aukcji, liczba zdjęć znajdująca się w aukcji jest nadal taka sama, a miniaturka na liście aukcji nadal się wyświetla, mimo że jak wejdę w aukcję to wyskoczy powiadomienie że nie znaleziono aukcji. Jest jakiś sposób by wyłapać te wszystkie aukcje? :)

EDIT: Rozwiązaniem okazało się zapytanie SQL, wyciągnięcie go do CSV, hurtowa aktualizacja aukcji z pliku na podstawie ID a na koniec zaznaczenie zmodyfikowanych aukcji w celu ich zakończenia :)

ODPOWIEDZ