Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

[WAŻNE] Uwaga na znikające wartości parametrów podczas tworzenia produktów do katalogu Allegro

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
PhotoSoft
Administrator
Posty: 4710
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 147 razy
Kontakt:

[WAŻNE] Uwaga na znikające wartości parametrów podczas tworzenia produktów do katalogu Allegro

Post autor: PhotoSoft » 24 mar 2021, 09:14

Obecnie występuje problem po stronie API, który objawia się znikaniem wpisanych własnych wartości parametrów (np. "Marka") podczas tworzenia produktów w katalogu Allegro :arrow: viewtopic.php?f=5&t=6472&start=20#p39436

Allegro zadeklarowało usunięcie problemu w drugiej połowie kwietnia.

Do tego czasu proszę wstrzymać się z tworzeniem produktów, gdzie jako parametr wpisujecie własną wartość, ponieważ nie zostanie ona zapamiętana i trzeba będzie później poprawiać produkty ręcznie.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

Zablokowany