Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Problem z pobraniem nowych transakcji

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
ktabox
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2017, 16:01
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Problem z pobraniem nowych transakcji

Post autor: ktabox »

:idea: Proszę zapoznać się z podwieszonym poradnikiem Jak prawidłowo zgłosić problem? i doprecyzować zgłoszenie.

Jeśli poradnik nie rozwiązał Twojego problemu, wówczas podaj wymagane informacje:

1. Czy pobrano z serwera aktualny instalator i przeinstalowano EU? tak
2. Czy została wykonana aktualizacja komponentów Allegro? tak
3. Czy problem występuje w trybie awaryjnym? ni wiem 
4. Z jakiego systemu korzystasz (numer i wersja 32/64bit)? 10/64bit
5. Opisz poniżej dokładnie problem zgodnie z pkt. 8.2 oraz 8.3 poradnika:
...

Mam dwa obsługiwane konta. Na jednym pobiera nowe transakcje bez najmniejszego problemu. Na drugim procedura wiesza się na poziomie komunikatu Aktualizacja numerów nadania. Nie pomaga wyłączenie programu, reset komputera. To samo jest na kopii zapasowej zrobionej wczoraj.
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1700
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Problem z pobraniem nowych transakcji

Post autor: rafalleczek »

Witam. Miałem ten sam problem  - Pan Marcin mówi że to problem API i wgrał już rano poprawiony instalator. Zainstaluj go i będzie działać.

Pozdarwiam
RZ
Be-trendy
Posty: 49
Rejestracja: 10 paź 2018, 13:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Problem z pobraniem nowych transakcji

Post autor: Be-trendy »

Podbiję podobny temat bo mam dziś identyczną sytuację.
Obsługiwane 3 konta, z dwóch normalnie wszystko ściąga, z trzeciego brak transakcji od wczoraj , od 23-ciej.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Problem z pobraniem nowych transakcji

Post autor: PhotoSoft »

Nie mogę tego powtórzyć. Proszę zapoznać się ze wszystkimi punktami z tego [PORADNIKA]. Jeśli nie rozwiążą problemu to tak opisać zgłoszenie, aby można go było powtórzyć. - pkt. 8.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
TWT
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2021, 14:48
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Problem z pobraniem nowych transakcji

Post autor: TWT »

Mam ten sam problem nie ściąga transakcji od 10 Sierpnia! Klienci czekają na faktury ! 
Be-trendy
Posty: 49
Rejestracja: 10 paź 2018, 13:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Problem z pobraniem nowych transakcji

Post autor: Be-trendy »

TWT pisze: 17 sie 2023, 20:55 Mam ten sam problem nie ściąga transakcji od 10 Sierpnia! Klienci czekają na faktury ! 

U mnie pomogło ponowne powiązanie kont. Posypało się po pobraniu najnowszej aktualizacji.
TWT
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2021, 14:48
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Problem z pobraniem nowych transakcji

Post autor: TWT »

Be-trendy pisze: 17 sie 2023, 22:02
TWT pisze: 17 sie 2023, 20:55 Mam ten sam problem nie ściąga transakcji od 10 Sierpnia! Klienci czekają na faktury ! 

U mnie pomogło ponowne powiązanie kont. Posypało się po pobraniu najnowszej aktualizacji.

Właśnie zanim przeczytałem Twój post, tak zrobiłem i pomogło, strasznie długo mi z tym zeszło... 

Powinno to być gdzieś "dopięte" ,bo tak szkoda czasu i życia :/ 
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Problem z pobraniem nowych transakcji

Post autor: PhotoSoft »

TWT pisze: 17 sie 2023, 20:55 Mam ten sam problem nie ściąga transakcji od 10 Sierpnia!
Czyli od 10 sierpnia nie zauważyliście wyświetlonej w prawym dolnym rogu informacji o błędach w logach.

Wgrałem nowy instalator :arrow: https://www.easyuploader.pl/pobierz.html

Teraz automatycznie pojawi się okno powiązania konta, jeśli wystąpi błąd połączenia z allegro.

Natomiast informacja o błędach w logach będzie teraz mrugać na czerwono, więc nie będzie już szansy, aby jej nie zauważyć...

Obrazek
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ