Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Lepsze pozycje sklepu

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
brr
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Lepsze pozycje sklepu

Post autor: brr » 28 lip 2021, 11:49

czy możecie mi podpowiedzieć, co przede wszystkim warto poprawić w stronie, aby zwiększyć szanse na lepszą pozycje?
więcej dobrego linkowania zewnętrznego?
lepsze linkowanie wewnętrzne? Czy linki na str głównej i w menu są ok czy powinny być inaczej zrobione?
treści na podstronach/blogu są słabej jakości? Czy podstrony, które mają zbyt mało treści (pomijając kontakt itp.) mogą wpływać na dodatkowe obniżenie pozycji? Tj. lepiej usunąć niż trzymać takie?
może na czymś innnym jeszcze powinnam się skupić, o czym nie pomyślałam, a widać na pierwszy rzut oka, że nie zadbano o to?
Kiedyś udało mi się ją dobrze wypozycjonować, a od pewnego czasu leci coraz bardziej w dół, mimo że staram się wprowadzać zmiany (wykupiłam kilka artykułów z linkami na słowa kluczowe i sam adres), dodaję wpisy na blogu, optymalizuję szybkość strony, to wcale nie jest lepiej ;/

Septim
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Lepsze pozycje sklepu

Post autor: Septim » 31 lip 2021, 11:28

Powodów jest wiele, ale zwykle problemem jest: - optymalizacja treści na stronie głównej - optymalizacja techniczna - zła struktura treści (brak podstron ofertowych, pomieszane z blogiem) - wykupione artykuły zewnętrzne w małej ilości i na słabej jakości portalach https://www.haloursynow.pl/artykuly/audyt-seo-strony-co-to-jest-i-dlaczego-warto-go-przeprowadzic,17360.htm Moze warto byłoby przeprowadzić audyt strony www?

ODPOWIEDZ