Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Intergracja Ebay - sklepy

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Intergracja Ebay - sklepy

Post autor: rafalleczek » 19 kwie 2019, 11:02

Panie Marcinie trochę szkoda - bo na pewno wielu osobom by się przydała. No ale skoro taka decyzja to może faktycznie lepiej dopracować jedną opcję niż ciągnąć kilka. Ale gorąca prośba dopracuje Pan magazyn - automatyczne aktualizacje stanów na sklepie i allegro i kończenie aukcji ze stanem 0 jeśli ktoś ma kilka kont oraz włączania alarmu przy zwrocie prowizji i przywróceniu stanu magazynowego. To jest normalnie potrzebne na gwałt u osób które wystawiają nie tylko na allegro. Jak to zagra , to z Ebay lub Arena można będzie pokorzystać u konkurencji :-) i wszystko ze sobą zgrać . Sam tak teraz robię EU jest głównym programem (konkurencja jakoś mi nie podeszła jeśli chodzi o wystawianie i obsługę) - ale u nich mam automatyczne trzymanie stanów na Arena i Ebay - na podstawie magazynu w sklepie. Tak więc gdyby tylko EU aktualizował te stany automatycznie (magazyn<>sklep i Magazyn<>allegro) to odeszło by dużo pracy przy aktualizacji stanów. Tak więc jak się skończy temat migracji Api będę trzymał mocne kciuki za te opcje :-)
RZ

krzysiekor
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Intergracja Ebay - sklepy

Post autor: krzysiekor » 19 kwie 2019, 11:20

rafalleczek pisze:Panie Marcinie trochę szkoda - bo na pewno wielu osobom by się przydała. No ale skoro taka decyzja to może faktycznie lepiej dopracować jedną opcję niż ciągnąć kilka. Ale gorąca prośba dopracuje Pan magazyn - automatyczne aktualizacje stanów na sklepie i allegro i kończenie aukcji ze stanem 0 jeśli ktoś ma kilka kont oraz włączania alarmu przy zwrocie prowizji i przywróceniu stanu magazynowego. To jest normalnie potrzebne na gwałt u osób które wystawiają nie tylko na allegro. Jak to zagra , to z Ebay lub Arena można będzie pokorzystać u konkurencji :-) i wszystko ze sobą zgrać . Sam tak teraz robię EU jest głównym programem (konkurencja jakoś mi nie podeszła jeśli chodzi o wystawianie i obsługę) - ale u nich mam automatyczne trzymanie stanów na Arena i Ebay - na podstawie magazynu w sklepie. Tak więc gdyby tylko EU aktualizował te stany automatycznie (magazyn<>sklep i Magazyn<>allegro) to odeszło by dużo pracy przy aktualizacji stanów. Tak więc jak się skończy temat migracji Api będę trzymał mocne kciuki za te opcje :-)
Nic nie dodam tez czeka na to

PhotoSoft
Administrator
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy
Kontakt:

Post autor: PhotoSoft » 19 kwie 2019, 14:36

Mam taki plan, ale sami widzicie, że allegro nie odpuszcza i ciągle coś wymyślają...

W pierwszej kolejności będę chciał jak najszybciej dodać pomniejszanie stanu w magazynie przy pobieraniu zamówień ze sklepu oraz automatyczne kończenie aukcji z zerowym stanem.

Automatyczna aktualizacja magazyn<>sklep i Magazyn<>allegro będzie w późniejszym czasie :)
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

rafalleczek

Post autor: rafalleczek » 19 kwie 2019, 14:59

Ja dobrze to słyszeć :-)

Wesołych Świąt :-)
RZ

rafalleczek

Post autor: rafalleczek » 19 kwie 2019, 21:30

A i jeszcze jedna prośba - jak już Pan będzie grzebał przy magazynie. Opcja edycji szablonów i modyfikacji aukcji. Przydała by się opcja zaznaczenia co ma być modyfikowane a co nie. Np z jednym szablonem powiązane są aukcje z 3 kont. Czyli dobrze by było gdyby z synchronizacji można było wyłączyć warunki i teraz cenniki dostawy które są indywidualne oraz cenę która bywa różna. Wtedy zmiana na szablonie i modyfikacja wszystkich powiązanych powiązanych aukcji - czego teraz nie można robić (tzn można ale trzeba później zmieniać cenę , warunki i cennik - co mija się z celem).
RZ

rafalleczek

Post autor: rafalleczek » 18 lis 2019, 09:18

Witam. Panie Marcinie pytanie - czy opcje integracji z innymi serwisami porzucił Pan na dobre czy coś może jeszcze będzie Pan w tym temacie działał?

Pozdrawiam

RZ

PhotoSoft
Administrator
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy
Kontakt:

Post autor: PhotoSoft » 18 lis 2019, 10:54

Witam,
póki co nie mam takich planów, ale nie wiem co czas pokaże :) Z tego co wiem allegro planuje wprowadzić jeszcze sporo zmian...
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

ODPOWIEDZ