Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Produktyzacja - szlag trafia

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Produktyzacja - szlag trafia

Post autor: KD9 »

Chciałem z poziomu Allegro połączyć ofertę z produktem - o to co otrzymałem:
Tytuł książki:
prod3.jpg
Parametry mojej oferty:
prod1.jpg
I na koniec komunikat Allegro
prod2.jpg
Na razie grzecznie do nich napisałem, czy tam ktoś walnie się obuchem i pozwoli mi połączyć prawidłowe oferty z ich bazą, ale jak odpowiedzą, żebym zgłosił błędy, to po prostu pododaję własne EAN-y (w sygnaturze zachowam właściwe) i chrzanię ich produktozę - mam ponad 700 tytułów do połączenia i nie mam zamiaru bezpłatnie edytować i poprawiać ich bazy produktów.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2022, 05:46 przez KD9, łącznie zmieniany 1 raz.
PhotoSoft
Administrator
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy
Kontakt:

Re: Produktyzacja - ku...ca bierze

Post autor: PhotoSoft »

W EU jest opcja trochę ułatwiająca pracę:

Obrazek

Ale działa ona tylko dla parametrów nieedytowalnych.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML? :arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ