Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Automatyczne kończenie aukcji z zerowym stanem produktów

Moduł do przechowywania szablonów aukcji produktów oraz kontrolowania na bieżąco dostępnego stanu przy sprzedaży - ta funkcjonalność dostępna jest tylko w wersji Standard.
Regulamin forum
W związku z ciągłymi pracami nad EU, część funkcji zawarta w pomocy może być nieaktualna albo w ogóle nieopisana. Jeśli natrafisz na taki temat lub będzie coś niedoprecyzowane, wówczas zgłoś w nim swoje uwagi.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 2134
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Kontakt:

Automatyczne kończenie aukcji z zerowym stanem produktów

Post autor: PhotoSoft » 15 maja 2019, 12:59

UWAGA :!: Korzystanie z tej funkcji nie zwalania z samodzielnej kontroli stanu produktów i weryfikacji kończonych aukcji.
Jeśli mamy aktywowaną kontrolę stanu i powiązane aukcje z magazynem :arrow: viewtopic.php?t=628

Wówczas można aktywować automatyczne kończenie aukcji z zerowym stanem produktów w zakładce "Ustawienia -> Konfiguracja -> Magazyn". Opcję tą można włączyć tylko na stanowisku, gdzie jest aktywowane pobieranie transakcji w tle, ponieważ działa ona w tym samym cyklu.

Czyli po pobraniu transakcji ze wszystkich kont EU przeszuka magazyn pod kątem produktów, które mają stan = 0 oraz aktywny alarm. Następnie zakończy aukcje ze wszystkich kont, które są powiązane z danym produktem i automatycznie wyłączy w nim alarm.
:idea: Jeśli wystąpi jakiś błąd podczas kończenia aukcji po stronie Allegro, wówczas alarm nie zostanie wyłączony dzięki temu EU spróbuje zakończyć aukcję ponownie przy kolejnym pobieraniu transakcji. Wszystkie błędy, które wystąpią będą zapisane w logach w prawym dolnym rogu EU.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

ODPOWIEDZ