Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Eksport aukcji

Moduł do zarządzania aukcjami pełniący swego rodzaju rolę przechowywalni, w której można dodawać, importować, edytować oraz wystawiać przygotowane aukcje.
Regulamin forum
W związku z ciągłymi pracami nad EU, część funkcji zawarta w pomocy może być nieaktualna albo w ogóle nieopisana. Jeśli natrafisz na taki temat lub będzie coś niedoprecyzowane, wówczas zgłoś w nim swoje uwagi.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 4396
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Kontakt:

Eksport aukcji

Post autor: PhotoSoft » 30 paź 2012, 18:39

Program pozwala na eksport wszystkich aukcji wybranego konta do otwartego formatu XML. Dzięki temu możliwe jest szybkie przenoszenie aukcji wraz ze zdjęciami pomiędzy komputerami, gdzie jest zainstalowany EasyUploader. A także zaawansowani użytkownicy mogą w ten sposób je edytować :arrow: viewtopic.php?t=653

Opcja eksportu znajduje się w menu głównej listy pod prawym przyciskiem myszki w zakładce "Aukcje -> Lista przedmiotów".
UWAGA :!: Możliwy jest również eksport CSV, ale ograniczenia tego formatu nie pozwalają na wyeksportowanie wszystkich danych, dlatego należy go traktować jako dodatek.
Dodatkowo można skopiować dane bezpośrednio z listy poprzez skrót Cltr+A, a potem Ctrl+C je wkleić do Excel`a.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

ODPOWIEDZ