Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Eksport aukcji do pliku XML / CSV

Moduł do zarządzania aukcjami pełniący swego rodzaju rolę przechowywalni, w której można dodawać, importować, edytować oraz wystawiać przygotowane aukcje.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7202
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Eksport aukcji do pliku XML / CSV

Post autor: PhotoSoft »

EU pozwala na eksport wszystkich aukcji wybranego konta do otwartego formatu XML lub CSV.

Dzięki formatowi XML możliwe jest szybkie przenoszenie aukcji wraz ze zdjęciami pomiędzy komputerami, gdzie jest zainstalowany program. Natomiast zaawansowani użytkownicy mogą w ten sposób je aktualizować :arrow: viewtopic.php?t=653

Opcje eksportu znajdują się w menu głównej listy pod prawym przyciskiem myszki w "Aukcje -> Eksportuj do pliku".

Obrazek

UWAGA :!: Możliwy jest również eksport CSV, ale ograniczenia tego formatu nie pozwalają na wyeksportowanie wszystkich danych, dlatego należy go traktować jako dodatek.
Opcja eksportu "wczytanej listy aukcji" oznacza wyeksportowanie do pliku CSV listy aukcji dokładnie w takiej samej postaci jaka jest wyświetlana w EU.

Dodatkowo można skopiować dane podświetlonych wierszy poprzez "Ctrl+C" i potem wkleić je do Excel`a.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ