Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Kasujące się notatki w magazynie

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
cbpawex
Posty: 64
Rejestracja: 06 sty 2016, 17:17
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Kasujące się notatki w magazynie

Post autor: cbpawex »

Kolega zgłasza, ja opisuję :)
Od pewnego czasu kasują mu się notatki w magazynie gdy coś dopisze. Po kliknięciu "zapisz zmiany"  oraz odświeżeniu listy wszystkie notatki z pozycji się kasują. Teraz dopisuje do notatki, kopiuje całość, zapisuje zmiany+odświeża, notatki się kasują, wchodzi w pozycję, wkleja.
Czy używana wersja ma wpływ? Na jego stanowisku jest 3.53.3.1, u nas (serwer, moje stanowisko) 3.14
Niektóre notatki są obszerne, podaję jedną z pozycji: 547 słów/ 2 735 znaki ze spacjami
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Kasujące się notatki w magazynie

Post autor: PhotoSoft »

Końcówka wersji nie ma znaczenia.

Limit znaków to 5000, więc nie wiem w czym problem. Nie mogę tego powtórzyć.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
cbpawex
Posty: 64
Rejestracja: 06 sty 2016, 17:17
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Kasujące się notatki w magazynie

Post autor: cbpawex »

Czy cały magazyn ma limit znaków?
Mamy pozycję, do której już próbujemy wszyscy wkleić notatkę, po zapisaniu zmian i odświeżeniu (lub nie) listy, notatka się nie zapisuje. Oczywiście nie wszyscy naraz, z każdego stanowiska, z jednym tylko uruchomionym EU (np. tylko serwer).
Pojawiło się coś nowego. Jeśli wpisuję np "abc" (z klawiatury) to notatka się zachowuje, inne rzeczy wklejone - zapisują się; tylko informacja akurat ważna :) się nie zapisuje. Próbujemy usuwać znaki #, przepuszczamy przez Notatnik i nic.

Nagranie: https://ibb.co/tHKn2vx
abc - z klawiatury
lechpol - wklejone z Ditto

Np. jak skopiuję tytuł "Kabel zasilający CB czerwono-czarny 1,5 mm kw." i  wkleję w notatki - zachowa się
 
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Kasujące się notatki w magazynie

Post autor: PhotoSoft »

Wklejacie tekst z jakimiś znakami, których kontrolka może nie obsługuje.

Proszę przesłać mi na maila ten tekst zapisany w notatniku.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Kasujące się notatki w magazynie

Post autor: PhotoSoft »

Otrzymałem maila i u mnie nic się nie kasuje. Co potwierdza, że winny musi być jakiś znak specjalny.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ