Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Ustawienia / Aukcje / Wystawianie aukcji / Produkt allegro / Uwzględni również parametry edytowalne

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Zildijan
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1351
Rejestracja: 24 maja 2013, 19:27
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Kontakt:

Ustawienia / Aukcje / Wystawianie aukcji / Produkt allegro / Uwzględni również parametry edytowalne

Post autor: Zildijan »

Czy wraz z zaznaczonym checkboxem "Uwzględni również parametry edytowalne" powinno działać w ten sposób,
że przed wystawianiem aukcji, wpierw pobierane są najświeższe parametry z katalogu, zapisywane w aukcji w EU
i dopiero jest wystawiana aukcja?

Np. w aukcji w EU brakuje 2 wartości parametrów, które pojawił się w katalogu allegro:
- waga (ID: 17448) i
- Skład surowcowy (ID: 217765).

1) Czy powinno być tak, że najpierw EU pobiera te parametry z katalogu z którym powiązana jest aukcja,
a później wystawia aukcję na allegro?
2) Czy pojęcie "parametry edytowalne" dotyczy parametrów z listą, gdzie poza wyborze z listy jest możliwość wpisania
swojej wartości, czy wszystkich takich, gdzie wpisuje się swoją wartość np. EAN?

Robiłem testy i nie pobierają się brakujące parametry przed wystawieniem.

Czytałem, że "od teraz podczas powiązania aukcji z produktem parametry edytowalne nie będą nadpisywane,
jeśli w aukcji będzie uzupełnionych więcej niż 2 parametry.
" , i trochę wydaje się powiązane, ale nie jestem
pewien, czy to dobrze rozumiem, czy może jednak jest jakiś problem z aktualizacją parametrów przed wystawieniem,
czy może w ogóle tą opcję w ustawieniach zrozumiałem na swój sposób :D
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Ustawienia / Aukcje / Wystawianie aukcji / Produkt allegro / Uwzględni również parametry edytowalne

Post autor: PhotoSoft »

Zildijan pisze: 25 wrz 2022, 23:17 wpierw pobierane są najświeższe parametry z katalogu, zapisywane w aukcji w EU
i dopiero jest wystawiana aukcja?
Tak to działa, ale bez ich zapisu przy aukcji. One są pobierane tylko na potrzeby wystawienia aukcji.
Zildijan pisze: 25 wrz 2022, 23:17 2) Czy pojęcie "parametry edytowalne" dotyczy parametrów z listą, gdzie poza wyborze z listy jest możliwość wpisania
swojej wartości, czy wszystkich takich, gdzie wpisuje się swoją wartość np. EAN?
To dotyczy wszystkich parametrów produktu.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ