Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Przenoszenie zwrotów do archiwum

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
stegolas
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:21
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Przenoszenie zwrotów do archiwum

Post autor: stegolas »

Nie mogę nad tym zapanować nad automatycznym przenoszeniem zwrotów do archiwum. 


Klient robi zwrot, mam ustawione w programie, aby takie zamówienie przeniesione zostało do folderu Reklamacje i Zwroty. Jednak w momencie kiedy fizycznie paczka ze zwrotem dojdzie do nas do firmy i zmieni się jej status jako doręczona to program automatycznie takie  zwroty przenosi mi do archiwum, czego oczywiście nie chce ponieważ chciałbym ten zwrot najpierw rozliczyć i ewentualnie ręcznie przenieś w dogodnym dla mnie momencie takie zamówienie do archiwum.

Jak nad tym zapanować aby zwroty nie były przenoszone automatycznie do archiwum po odebraniu paczki.

Zauważyłem również, że jak zwrot przeniosę ponownie do Reklamacje i Zwroty po wyciągnięciu z Archiwum to restart komputera i ponowne uruchomienie programu ponownie przenosi je do Archiwum.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Przenoszenie zwrotów do archiwum

Post autor: PhotoSoft »

Więc proszę zmienić okres po jakim czasie EU ma przenosić transakcje.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
stegolas
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:21
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Przenoszenie zwrotów do archiwum

Post autor: stegolas »

Zwroty są przenoszone w momencie kiedy odebrana jest paczka ze zwrotem. Ponadto dla zwrotów nie widzę czasowej funkcji przenoszenia. Dostepne są:

Allegro: pobieraj zwroty klienckie
Przenieś transakcje, których dotyczy zwrot do sekcji: <wybór sekcji>

Nie ma opcji po jakim czasie mają być przeniesione do Archiwum
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Przenoszenie zwrotów do archiwum

Post autor: PhotoSoft »

Ta opcja jest w zakładce "Ogólne".
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ