Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Aktualizuj w kierunku allegro -> EU (z wybranymi zdjęciami z galerii)

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
rafa??.walkiewicz
Posty: 88
Rejestracja: 26 paź 2020, 12:12
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Aktualizuj w kierunku allegro -> EU (z wybranymi zdjęciami z galerii)

Post autor: rafa??.walkiewicz »

Dzień dobry,
Mam pytanie, uważam że w programie potrzebna jest możłiwość aktualizacji allegro -> eu ale z możliwością wyboru zdjęć do aktualizacji, już tłumaczę dla czego taki pomysł, wyjaśnie to na przykładzie naszych aukcji.
Mianowicie sprzedajemy produktu (lakiery hybrydowe) w których mamy palety kolorystyczne, są one zawsze na kilku ostatnich pozycjach w zależności od kolekcji. Utworzone palety z kolorówką znajdują się na naszym serwerze i nasze aukcje są zmapowane z folderem który zawiera palety kolorystyczne danej kolekcji, abyśmy mogli po wgraniu w ten folder aktualnej kolorówki zmienić na wszystkich aukcjach od razu palety, jednak jeżeli inni pracownicy podmieniają coś z poziomu allegro np zdjęcie powiedzmy lampy uv bo się zmieniła w zestawie to ja muszę zaciągać zmiany do EU i tu pojawia się problem ponieważ aktualizując allegro -> eu ze zdjęciami kasują mi się ścieżki do zmapowanego folderu z paletami i tak za każdym razem muszę je od nowa ustawiać.

Palety generowane sa do folderów automatycznie co 24 godziny zgodnie ze stanem w magazynie po czym wykonuje sie aktualizacja w EU jedak jeżeli ścieżki się wykasuja to aktualozacja nie zostaje przeprowadzona poprawnie.

Chyba że istnieje jakiś sposób aby podczas aktualizacji allegro->eu ze zdjeciami miec mozliwosc wykluczenia zdjec z galerii
ODPOWIEDZ