Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

[Przypomnienie] Rezygnacja ze sprzedaży abonamentu poprzez Allegro

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6919
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 97 razy
Kontakt:

[Przypomnienie] Rezygnacja ze sprzedaży abonamentu poprzez Allegro

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
nie wszyscy chyba widzieli wątek, w którym pisałem o zakończeniu ofert na Allegro ( :arrow: viewtopic.php?t=7397), ponieważ nadal dostaję zapytania jak zakupić licencję.

W związku z tym przypominam: dokładną kwotę za abonament oraz szczegóły płatności można sprawdzić w prawym górnym rogu EU klikając na "Przedłuż abonament". Do wyboru macie 3 opcje zakupu abonamentu poprzez:
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
Zablokowany