Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Po aktualizacji 3.55.0.6 nie zmienia się kolejność zdjęć w galerii

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
rafa??.walkiewicz
Posty: 151
Rejestracja: 26 paź 2020, 12:12
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Po aktualizacji 3.55.0.6 nie zmienia się kolejność zdjęć w galerii

Post autor: rafa??.walkiewicz »

Dzień dobry po zmianie kolejności zdjęć w galerii z poziomu allegro i aktualizacji Allegro->EU program nie aktualizuje kolejności zgodnie z tym co jest na allegro.

W zasadzie to wogóle nie pobierają się zdjęcia wg tego co na allegro jest co innego w galerii allegro a co innego w EU
zdjecie.jpg

 
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Po aktualizacji 3.55.0.6 nie zmienia się kolejność zdjęć w galerii

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
nie mogę tego powtórzyć. Proszę zapoznać się ze wszystkimi punktami z tego [PORADNIKA]. Jeśli nie rozwiążą problemu to tak opisać zgłoszenie, aby można go było powtórzyć. - pkt. 8.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
rafa??.walkiewicz
Posty: 151
Rejestracja: 26 paź 2020, 12:12
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Po aktualizacji 3.55.0.6 nie zmienia się kolejność zdjęć w galerii

Post autor: rafa??.walkiewicz »

  1. Czy pobrano z serwera aktualny instalator i przeinstalowano EU? tak
  2. Czy została wykonana aktualizacja komponentów Allegro? tak
  3. Czy problem występuje w trybie awaryjnym? tak
  4. Z jakiego systemu korzystasz (numer i wersja 32/64bit)? win 11 64bity

Nie wiem jak inaczej mogę to wytłumaczyć, mam aukcje na allegro o numerze 12551424055 z odpowiednim ułożeniem zdjęć w galerii
które zostało zmienione przez allegro.
Wchodzę do EU i jak zwykle pobieram zmiany poprzez "Odśwież" -> "Zaktualizuje w kierunku Allegro-->EU" i po odświeżeniu wchodzę w EU w tą aukcję i zdjęcia w galerii nie są ułożone w ten sam sposób co w allegro. Zauwazyłem że chyba ten problem dotyczy tylko tej aukcji ale nie jestem pewny.

Poniżej nagrałem krótki filmik jak przebiega cały proces:
https://drive.google.com/file/d/13QCCFP ... sp=sharing
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Po aktualizacji 3.55.0.6 nie zmienia się kolejność zdjęć w galerii

Post autor: PhotoSoft »

To nie jest problem EU. Widocznie API jeszcze nie przetworzyło zmian albo mają jakieś problemy. Proszę jeszcze raz spróbować edytować ofertę przez www.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
rafa??.walkiewicz
Posty: 151
Rejestracja: 26 paź 2020, 12:12
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Po aktualizacji 3.55.0.6 nie zmienia się kolejność zdjęć w galerii

Post autor: rafa??.walkiewicz »

Usunołem aukcje z pamięci EU nie zakańczając jej w allegro i po wybraniu zaimportuj brakujace aukcje po numerze aukcji EU wogóle nie pokazuje mi tej aukcji jako brakująca w bazie mimo że została usunięta na stałe



EDIT:// 
Bardzo dziwna sytuacja się wydarzyła, okazało się że w Eu (nie wiem jakim cudem) istniały dwie aukcje o tym samym numerze aukcji allegro (jest to wogole możliwe?? :) ) i dopiero po usunięciu tego dubla zaktualizowała się prawidłowo aukcja. 

EDIT 2:// 

Ja nie wiem co się dzieje po tej aktualizacji ale teraz po naciśneiciu paska rozwijalnego Grupa: na chwile rozwija się pusty pasek po czym wraca do stanu pierwotnego czyli "Wszystkie" i odświeża sie w kółko lista aukcji
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Po aktualizacji 3.55.0.6 nie zmienia się kolejność zdjęć w galerii

Post autor: PhotoSoft »

Nie mogę tego powtórzyć.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ