Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

integracja z fakturownia

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Fuks92
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2021, 21:00
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

integracja z fakturownia

Post autor: Fuks92 »

Witam, mam problem z integracją fakturowni mianowicie podałem domene oraz token połączyło mnie prawidłowo i nic dalej nie jestem w stanie zrobić. Jeśli wchodzę w zamówienie ich wystawić FV przez fakturownie to wczytuje danie i na tym koniec nic więcej się nie wydarzyło. Czy mogę liczyć na podpowiedz gdzie jest błąd 
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7234
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy
Kontakt:

Re: integracja z fakturownia

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
proszę zapoznać się ze wszystkimi punktami z tego [PORADNIKA]. Jeśli nie rozwiążą problemu to tak opisać zgłoszenie, aby można go było powtórzyć. - pkt. 8.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ