Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Sprzedaż na kilku kontach a ich powiązanie

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
Hunter209
Posty: 134
Rejestracja: 12 gru 2018, 20:42
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Sprzedaż na kilku kontach a ich powiązanie

Post autor: Hunter209 »

Czy ktoś Z Was korzysta z funkcji powiązania kont allegro? Ostatnio "odkryłem" te funkcje. Wcześniej się nią nie interesowałem i mam pewne wątpliwości.

Jeśli mam dwa konta sprzedażowe zarejestrowane na firmę mogę je powiązać. Jakie płyną z tego korzyści oprócz tego że teoretycznie mogę obsługiwać sprzedaż na obu bez przelogowywania się?

Czy funkcja jest płatna?

Co z abonamentem? Mam ten podstawowy, czy korzyści płynące z niego będą też działały na drugim powiązanym koncie, na którym abonamentu nie miałem?

Jeśli tak, to czy koszt abonamentu będzie naliczany podwójnie dla każdego konta osobno?
Michał89
Posty: 15
Rejestracja: 27 gru 2023, 13:53
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Sprzedaż na kilku kontach a ich powiązanie

Post autor: Michał89 »

Cześć, ja jeszcze do niedawna miałem abonament podstawowy na obu kontach Allegro. Jeżeli nie masz abonamentu na danym koncie to Allegro pobiera dodatkowo opłatę transakcyjną. Musisz przeliczyć czy opłaca Ci się mieć abonament. Co do powiązania kont to wystarczy do tego abonament na jednym koncie, ale nie uważam tej funkcji za jakąś super przydatną, choć czasem korzystam. Możesz dzięki niej w wielu zakładkach przełączyć się z konta na konto bez wylogowania z jednego i logowania na drugie. Ogólnie gdyby nie ta opłata transakcyjna to bym z abonamentu zrezygnował (musisz mieć abonament na danym koncie aby opłata nie była pobrana, nie wystarczy abonament na jednym). Pewnie są też jakieś inne funkcje abonamentu poza przelogowywaniem, ale z nich nie korzystam. Musisz sprawdzić na stronie Allegro, są pewnie wszystkie te funkcje opisane.
 
ODPOWIEDZ