Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Wybór wyświetlanych kolumn

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
nijaki
Posty: 52
Rejestracja: 25 cze 2025, 18:18
Lokalizacja: Pabianice
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Wybór wyświetlanych kolumn

Post autor: nijaki »

Próbuję wyłączyć wyświetlanie kolumny "GRUPA", ale po odświeżeniu widoku, czy po restarcie EU kolumna wraca.

Czegoś nie doczytałem czy to jakiś mały błąd? Niby do się odznaczyć na liście i zatwierdzić - wtedy kolumna znika... do pierwszego odświeżenia widoku.

Grupy są użyteczne, filtrowanie po grupach się przydaje, ale widok tego na stałe kompletnie mi zbędny jest.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2026, 22:16 przez nijaki, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek   

 🎼  Jestem prawie jak Beethoven...  też tracę słuch  🎶
nijaki
Posty: 52
Rejestracja: 25 cze 2025, 18:18
Lokalizacja: Pabianice
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wybór wyświetlanych kolumn

Post autor: nijaki »

Zero odpowiedzi, więc może ja coś robię źle.

W tym oknie mogę odznaczyć GRUPY:

Obrazek

Niestety jakiekolwiek odświeżenie potem widoku czy zamknięcie i ponowne otwarcie programu powoduje ponowne włączenie kolumny GRUPY.

Jak zapisać to ustawienie na dłużej niż tylko na chwilę?

 
Obrazek   

 🎼  Jestem prawie jak Beethoven...  też tracę słuch  🎶
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1602
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Kontakt:

Re: Wybór wyświetlanych kolumn

Post autor: KD9 »

Potwierdzam. Odśwież listę przywraca kolumnę z grupą.
Za ten post autor KD9 otrzymał podziękowanie:
nijaki (29 kwie 2026, 22:16)
nijaki
Posty: 52
Rejestracja: 25 cze 2025, 18:18
Lokalizacja: Pabianice
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wybór wyświetlanych kolumn

Post autor: nijaki »

KD9 pisze: 29 kwie 2026, 20:24 Potwierdzam. Odśwież listę przywraca kolumnę z grupą.

hehehe  -  dzięki za ten czerwony kolor - ręcznie długopisem bym tak nie napisał... ale na klawiaturze czasem się tak trafi, zresztą raz napisałem dobrze a raz z błędem... ech - WSTYD i tyle

POZDROWIONKA  i  zazdroszczę wprawnego oka.
Obrazek   

 🎼  Jestem prawie jak Beethoven...  też tracę słuch  🎶
EasyUploader
Administrator
Posty: 8961
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy
Kontakt:

Re: Wybór wyświetlanych kolumn

Post autor: EasyUploader »

nijaki pisze: 29 kwie 2026, 17:41 Zero odpowiedzi, więc może ja coś robię źle. 
Proszę nie zakładać tematów z pytaniami dotyczącymi obsługi EU w dziale z sugestiami ;)

Kolumny konto/grupa pojawiają się automatycznie przy wyświetlaniu listy wszystkich aukcji i nie można ich ukryć. To, że się pojawia taka możliwość to moje niedopatrzenie.
Za ten post autor EasyUploader otrzymał podziękowanie:
nijaki (04 maja 2026, 13:14)
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
nijaki
Posty: 52
Rejestracja: 25 cze 2025, 18:18
Lokalizacja: Pabianice
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wybór wyświetlanych kolumn

Post autor: nijaki »

W sumie to jest sugestia - bo wyłączenie zbędnej kolumny zmniejszyłoby konieczność przesuwania widoku w prawo....

Ale napisałem to formie zapytania i wygląda na zły dział.

Wyjaśnione - więc sorki i nie było tematu.
Obrazek   

 🎼  Jestem prawie jak Beethoven...  też tracę słuch  🎶
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1602
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Kontakt:

Re: Wybór wyświetlanych kolumn

Post autor: KD9 »

nijaki pisze: 04 maja 2026, 13:17 bo wyłączenie zbędnej kolumny zmniejszyłoby konieczność przesuwania widoku w prawo
Można tę kolumnę przesunąć całkiem na prawo…
Za ten post autor KD9 otrzymał podziękowanie:
nijaki (04 maja 2026, 21:53)
nijaki
Posty: 52
Rejestracja: 25 cze 2025, 18:18
Lokalizacja: Pabianice
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wybór wyświetlanych kolumn

Post autor: nijaki »

KD9 pisze: 04 maja 2026, 18:12
nijaki pisze: 04 maja 2026, 13:17 bo wyłączenie zbędnej kolumny zmniejszyłoby konieczność przesuwania widoku w prawo
Można tę kolumnę przesunąć całkiem na prawo…

A na to nie wpadłem - inne kolumny sobie układam tak jak mi wygodnie a o przesunięciu tej na koniec... mam tylko nadzieję, że ona po restarcie programu nie wróci na swoje miejsce.

Ale DZIĘKI za tę prymitywną radę, która jest CZYSTYM ZŁOTEM. 
Najprostsze rzeczy są najtrudniejsze.

 
Obrazek   

 🎼  Jestem prawie jak Beethoven...  też tracę słuch  🎶
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1602
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Kontakt:

Re: Wybór wyświetlanych kolumn

Post autor: KD9 »

nijaki pisze: 04 maja 2026, 21:53 po restarcie programu nie wróci na swoje miejsce
Jeśli proces zostanie zabity (jakaś awaria), to wróci, a jeśli EU zostanie normalnie zamknięty, to na starcie wczyta konfigurację taką, jaka była przy zamykaniu programu.
JOHHN8
Posty: 262
Rejestracja: 22 kwie 2013, 13:26
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wybór wyświetlanych kolumn

Post autor: JOHHN8 »

A ja mam z kolei problem odwrotny, z kolumny "Grupa" korzystam bardzo, bardzo często i ona właśnie od jakiegoś czasu mi znika.

Przy wyborze kolumn też ona nie występuje, a przy mojej akurat pracy to aż nie da się selekcjonować listy.

PO restarcie programu kolumna wraca, ale w moim przypadku lista potrafi sie otwierać do 10min, więc pilnuję żeby kolumna nie zniknęła żeby nie czekac kolejnych minut na otwarcie listy
Załączniki
1.png
2.png
EasyUploader
Administrator
Posty: 8961
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy
Kontakt:

Re: Wybór wyświetlanych kolumn

Post autor: EasyUploader »

Grupa pojawia się automatycznie przy wyświetlaniu aukcji z 2-ch lub więcej grup jednocześnie.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ