Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google
Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
PROBLEM Z WYSYłKą INPOSTóW
PROBLEM Z WYSYłKą INPOSTóW
Przy próbie wygenerowania etykiet dla INPOSTu pojawia się komunikat: BłąD AUTORAYZACJI - ZBYT WIELE PRóB. Ale byŁa jedna prÓba wygenerowania. Poza easyuploader przez managera paczek inpost normalnie dziaŁa wszystko, a tutaj nie. Co moŻe byĆ tego przyczynĄ. Rano normalnie byŁo, a potem juŻ nie.
-
hermankoszalek
- Posty: 117
- Rejestracja: 06 lut 2014, 18:34
- Podziękował: 0
- Otrzymał podziękowań: 1 raz
Re: PROBLEM Z WYSYłKą INPOSTóW
To nie wina EU. Padł Inpost
- Za ten post autor hermankoszalek otrzymał podziękowanie:
- EasyUploader (14 maja 2026, 10:25)
Re: PROBLEM Z WYSYłKą INPOSTóW
Ale przez managera paczek INPOST na ich stronie normalnie można wygenerować etykiety. Teraz w easyuploader jak np. 5 paczek próbuję wysłać INPOST, to w 4 pojawia się ten błąd, a 1 mi przeszła. Nic z tego nie rozumiem
-
EasyUploader
- Administrator
- Posty: 8945
- Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
- Podziękował: 91 razy
- Otrzymał podziękowań: 134 razy
- Kontakt:
Re: PROBLEM Z WYSYłKą INPOSTóW
Więc zgłoście to inpostowi razem z logami pkt. 6.
viewtopic.php?t=987