Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Regulamin działu - przeczytaj przed założeniem tematu

W tym dziale firmy trzecie mogą swobodnie reklamować swoje rozwiązania integrujące EU z innymi aplikacjami.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7234
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy
Kontakt:

Regulamin działu - przeczytaj przed założeniem tematu

Post autor: PhotoSoft »

Opis integracji powinien zawierać jak najwięcej informacji na temat jej możliwości, przebiegu instalacji oraz późniejszej obsługi przez użytkownika. Nie zaszkodzi dołączyć co najmniej 2-3 zrzuty ekranu.

Proszę również podawać koszt wdrożenia bez ukrytych opłat.

Można podać link do własnej strony www jeśli nie reklamuje ona aplikacji konkurencyjnych względem EU.

W tytule tematu najpierw w nawiasie kwadratowym podajemy aplikację, której dotyczy integracja, a potem do czego służy, np.: [Subiekt GT] Wystawianie faktur
:idea: Użytkownicy EU mogą również tutaj założyć temat z sugestią integracji EU z dowolną aplikacją. Jeśli podpisze się pod nią więcej osób, wtedy będzie większa szansa, że znajdzie się firma, które podejmie się zlecenia.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
Zablokowany