Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

 [Podstawy] Obsługa aukcji ze wszystkich kont

Moduł do zarządzania aukcjami pełniący swego rodzaju rolę przechowalni, w której można dodawać, importować, edytować oraz wystawiać przygotowane aukcje.
EasyUploader
Administrator
Posty: 8961
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy
Kontakt:

 [Podstawy] Obsługa aukcji ze wszystkich kont

Post autor: EasyUploader »

Jeśli posiadasz dodanych kilka kont Allegro, wówczas możesz zarządzać jednocześnie wszystkimi aukcjami wybierając z rozwijanej listy nad aukcjami konto "-- Wszystkie --", czyli hurtowo wystawiać, edytować, itd.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ