Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Automat opłaty utrzymaniowej - problem i pytanie

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
patoferts
Posty: 112
Rejestracja: 06 lip 2016, 18:36
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Automat opłaty utrzymaniowej - problem i pytanie

Post autor: patoferts »

Witam Panie Marcinie,
Mam pytanie co do funkcji omijania opłaty utrzymaniowej. W najnowszej wersji EU, którą mamy, dodał Pan tą opcję natomiast mam wątpliwość i prosiłbym o wyjaśnienie.
wznawianie_pytanie.jpg
Czy zaznaczona na czerwona opcja dotyczy tylko aukcji zakończonych przed pobraniem opłaty utrzymaniowej? Bo wybór tej opcji znajduje się właśnie bezpośrednio pod tą funkcją utrzymaniowej.
Wiem że ta opcja na czerwono wcześniej chyba dotyczyła ogółu wznawiania aukcji (a nie tylko tych z opcji bezpośrednio nad nią).

Pytam z tego względu że obecnie wygląda to tak że automat zakańcza nam aukcje na 7 dni przed pobraniem opłaty utrzymaniowej ale za 120 minut wznawia je pod tym samym numerem. Potem znowu kończy - i tak w kółko.
Znowu gdy zmienimy tą opcję zaznaczoną na czerwono na wystawienie jako nowę aukcję to wszystkie oferty które się zakończą - nawet te bez opłaty utrzymaniowej - będą się wystawiać jako nowe aukcje, a tego przecież nie chcemy bo stracimy popularność na innych aukcjach.
Wydaje mi się że tryb wznawiania dla ofert które automat EU zakończył z powodu opłaty utrzymaniowej powinien być oddzielny - i tutaj powinno to wystawiać jako nowe aukcje.

Proszę o wyjaśnienie bo to bardzo ważne a nie do końca chyba rozumiemy opis i kolejność tych funkcji. Będziemy wdzięczni.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6994
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Automat opłaty utrzymaniowej - problem i pytanie

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
właśnie to zauważyłem i pojawi się dzisiaj aktualizacja. Zakończone aukcje przed opłatą wznowią się jako nowe.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
patoferts
Posty: 112
Rejestracja: 06 lip 2016, 18:36
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Automat opłaty utrzymaniowej - problem i pytanie

Post autor: patoferts »

Witam,
Super, dziękuję za szybką odpowiedź. Czekam w takim razie na informację o aktualizacji, będę wdzięczny jak Pan tutaj wrzuci info o niej bo dostanę powiadomienie a chcemy od razu jeszcze dziś nad tym pracować.
Dziękuję.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6994
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Automat opłaty utrzymaniowej - problem i pytanie

Post autor: PhotoSoft »

Można testować :)
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ