Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

[Streamsoft PRO / Prestiż] Integracja zamówień

W tym dziale firmy trzecie mogą swobodnie reklamować swoje rozwiązania integrujące EU z innymi aplikacjami.
czakachol
Posty: 15
Rejestracja: 02 cze 2022, 14:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

[Streamsoft PRO / Prestiż] Integracja zamówień

Post autor: czakachol »

Udało mi się zrobić automat do integracji EU z oprogramowaniem ERP firmy Streamsoft w wersji PRO oraz Prestiż.
Automat na razie importuje z EU nowe zamówienia i tworzy zamówienia w programie Streamsoft. Od razu tworzy też indeksy, których nie ma w bazie Streamsofta.
Szczegółowy opis i zapytania do bazy mogę udostępnić jak ktoś jest chętny.
Mam też drugi automat, który generuje pliki csv z zamówieniami z EU w formacie, który można zaciągnąć do koszyka hurtowni zewnętrznej.

Aktualnie mam tak, że osobna firma zakłada mi aukcje z plików z hurtowni zewnętrznej. EU używam na razie do importu aukcji i zamówień do mojego programu. Docelowo będę chciał wgrywać sam do EU indeksy z różnych hurtowni i tworzyć aukcje w EU.

 
ODPOWIEDZ