Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Przypisywanie produktu w edycji oferty

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 909
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Kontakt:

Przypisywanie produktu w edycji oferty

Post autor: KD9 »

Jak tworzymy nową ofertę na podstawie duplikatu, to zdarza się, że jest niewłaściwa kategoria, jednak przy przypisywaniu produktu nie zostanie ona nadpisana, bo Allegro mocno rozszerzyło wybór dopuszczalnych kategorii. Jak się je rozwinie, to lista potrafi być na cały ekran i wybór właściwej jest dosyć utrudniony, jednak często nie ma takiej potrzeby, bo kategoria produktu jest właściwa i chodzi właśnie o to, żeby łatwo ją wybrać. To samo tyczy się parametrów, zeby można je było nadpisać, bo jeśli mam uzupełnione z duplikowanej oferty, to ręczne uzupełnianie prawidłowych jest bardzo pracochłonne. 
Poniżej moja sugestia, jak mogłoby to być rozwiązane:
Schowek02.jpg
ODPOWIEDZ