Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Błąd w programie - funkcja "Zaktualizuj aukcje w kierunku Allegro > EU (bez zdjęć)" nie działa.

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
xyx
Posty: 41
Rejestracja: 18 lip 2019, 21:32
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Błąd w programie - funkcja "Zaktualizuj aukcje w kierunku Allegro > EU (bez zdjęć)" nie działa.

Post autor: xyx »

W programie ponownie pojawił się błąd, który już kiedyś zgłaszałem i był wtedy naprawiony. Chodzi o funkcję "Zaktualizuj aukcje w kierunku Allegro > EU (bez zdjęć)".
Po ostatnich aktualizacjach pomimo wybrania opcji "bez zdjęć" zdjęcia są i tak pobierane z Allegro do bazy co niepotrzebnie zwiększa rozmiar bazy, a te zdjęcia nie są mi do niczego potrzebne. Obojętnie czy wybierze się opcję ze zdjęciami czy bez zdjęć ta funkcja obecnie zawsze pobiera te niepotrzebne zdjęcia.
Czy jest jakiś sposób na usunięcie tych pobranych zdjęć z bazy czy znów musze usunąć całe aukcje i ponownie je importować z Allegro bez zdjęć ?
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Błąd w programie - funkcja "Zaktualizuj aukcje w kierunku Allegro > EU (bez zdjęć)" nie działa.

Post autor: PhotoSoft »

Odznaczył Pan pomijanie zdjęć w zakładce importu i pobiera się zdjęcie produktu. Wgrałem poprawiony instalator.

Zdjęcia można usunąć w hurtowej edycji nadpisując je.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
xyx
Posty: 41
Rejestracja: 18 lip 2019, 21:32
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Błąd w programie - funkcja "Zaktualizuj aukcje w kierunku Allegro > EU (bez zdjęć)" nie działa.

Post autor: xyx »

W przypadku importu wszystko działa dobrze. Błąd jest tym razem przy odświeżaniu już pobranych aukcji. Wybieram funkcję odśwież i w niej wybieram "Zaktualizuj aukcje w kierunku Allegro>EU (bez zdjęć)" ale ta funkcja i tak pobiera zdjęcia. Moim zdaniem pobierane są tu chyba zdjęcia z Produktu Allegro a nie z samej aukcji, bo mam wrażenie że te pobrane w każdej aukcji są identyczne.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Błąd w programie - funkcja "Zaktualizuj aukcje w kierunku Allegro > EU (bez zdjęć)" nie działa.

Post autor: PhotoSoft »

Poprawiłem to.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ