Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Utrudnione kopiowanie z opisu

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco. Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1142
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Kontakt:

Utrudnione kopiowanie z opisu

Post autor: KD9 »

Bardzo ciężko coś skopiować z opisu. Trzeba wiele, wiele prób z Ctrl+C, żeby udało się skopiować tekst (prawokliku nie ma). Dałoby to radę jakoś poprawić?
Karizmo
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 259
Rejestracja: 24 mar 2017, 20:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Utrudnione kopiowanie z opisu

Post autor: Karizmo »

Też mam to samo, dłuższego czasu tak jest ale nie wiem czy to wina EU bo w innych kilku programach też tak mam na windows 10 i 11
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1142
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Kontakt:

Re: Utrudnione kopiowanie z opisu

Post autor: KD9 »

U mnie jest problem tylko z opisem, np. z parametrów bezproblemowo się kopiuje.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Utrudnione kopiowanie z opisu

Post autor: PhotoSoft »

Kopiowaniem do schowka zajmuje się system, a nie EU. Też takie coś u mnie czasami występuje i to w różnych aplikacjach...
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1142
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Kontakt:

Re: Utrudnione kopiowanie z opisu

Post autor: KD9 »

U mnie problem występuje tylko i wyłącznie w sekcji opisu. Absolutnie nigdzie indziej.
stegolas
Posty: 250
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:21
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Utrudnione kopiowanie z opisu

Post autor: stegolas »

Problem z kopiowaniem opisu jest od bardzo dawna, mniej więcej zaczął się jak pojawił się nowy edytor. Trzeba precyzyjnie zaznaczać tekst bo inaczej nie chce się zaznaczyć, ciężko to wytłumaczyć, tym bardziej że już się przyzwyczaiłem i robię to tak aby "załapało". Może uda mi się to wyłapać jak będę siedział w piątek przy ofertach.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Utrudnione kopiowanie z opisu

Post autor: PhotoSoft »

Edytor opisu korzysta z zewnętrznej kontrolki. Zaktualizuje ją w nowej wersji EU to może problem zniknie.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ