Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google
Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
Kod taryfy celnej
POPRAWKA w [EU 3.69.5.1]
Re: Kod taryfy celnej
Problem wyjasniony. Za 1 razem przy próbie wystawienia w allegro został stworzony produkt po numerze katalogowym części. Aukcje sie nie wystawiły, ale produkt sie zapisał w allegro z jakimis znakami w parametyrze "kod taryfy". Przy kolejnych próbach wystawienia allegro automatycznie próbowało powiazać przedmioty z produktem który już w allegro istniał. Oferty dało sie wystawic po zmianie w numerze katalogowym części
-
EasyUploader
- Administrator
- Posty: 8961
- Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
- Podziękował: 91 razy
- Otrzymał podziękowań: 137 razy
- Kontakt:
-
KD9
- Zaawansowany użytkownik EU
- Posty: 1602
- Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
- Lokalizacja: Gorzów
- Podziękował: 4 razy
- Otrzymał podziękowań: 27 razy
- Kontakt:
Re: Kod taryfy celnej
Ale przecież to jest parametr WYŁĄCZNIE do handlu międzynarodowego. Nie każdy użytkownik EU sprzedaje za granicę.Nie planuję takiej funkcji. Można by jedynie ten parametr przenieść na koniec listy.
-
EasyUploader
- Administrator
- Posty: 8961
- Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
- Podziękował: 91 razy
- Otrzymał podziękowań: 137 razy
- Kontakt:
Re: Kod taryfy celnej
Proszę założyć temat z sugestią i zobaczymy czy będzie zainteresowanie.
Wgrałem nowy instalator z poprawką, aby parametr nie był wyświetlany na początku.
Wgrałem nowy instalator z poprawką, aby parametr nie był wyświetlany na początku.
- Za ten post autor EasyUploader otrzymał podziękowanie:
- nijaki (18 maja 2026, 16:39)
-
nijaki
- Posty: 52
- Rejestracja: 25 cze 2025, 18:18
- Lokalizacja: Pabianice
- Podziękował: 16 razy
- Otrzymał podziękowań: 0
Re: Kod taryfy celnej
Dla mnie to dobre rozwiązanie - jednak lubię widzieć wszelkie pomysły Allegro - nawet te najgłupsze.
Dla mnie osobiście ten parametr jest zbędny... ale lubię wiedzieć co kombinuje Allegro i czym mnie będzie zaskakiwać w najbliższym czasie.
Dla mnie osobiście ten parametr jest zbędny... ale lubię wiedzieć co kombinuje Allegro i czym mnie będzie zaskakiwać w najbliższym czasie.
-
KD9
- Zaawansowany użytkownik EU
- Posty: 1602
- Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
- Lokalizacja: Gorzów
- Podziękował: 4 razy
- Otrzymał podziękowań: 27 razy
- Kontakt:
Re: Kod taryfy celnej
No to zobaczyliśmy i dla chętnych, którzy mają EU na kilku monitorach, może być parametr nieukrywany, ja preferuję ergonomię.
-
nijaki
- Posty: 52
- Rejestracja: 25 cze 2025, 18:18
- Lokalizacja: Pabianice
- Podziękował: 16 razy
- Otrzymał podziękowań: 0
Re: Kod taryfy celnej
Ta ergonomia powoduje, że w ofertach będą te parametry dodawane.
Już teraz jeśli wybierasz produkt z Katalogu (a w większości wypadków jest to KONIECZNE) to ten parametr jest uzupełniany z automatu. I jeśli go nie usuniesz przy wystawianiu ręcznie to on będzie w ofercie.
W zasadzie to mi to obojętne czy on tam jest czy nie, dopóki przy jakiejś edycji się coś nie wysypie, jak gdzieś na forum było to już opisywane.... i problem był permanentny z wystawieniem oferty.
Ja u siebie usuwam ten parametr i mam spokój póki co. Ale żeby go usunąć muszę go widzieć.
Ergonomia o jedno okienko brzmi trochę naciąganie.
-
KD9
- Zaawansowany użytkownik EU
- Posty: 1602
- Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
- Lokalizacja: Gorzów
- Podziękował: 4 razy
- Otrzymał podziękowań: 27 razy
- Kontakt:
Re: Kod taryfy celnej
Jak lubisz dużo widzieć naraz, to polecam:
To tylko kwestia odpowiedniego opisu w statusie.
-
nijaki
- Posty: 52
- Rejestracja: 25 cze 2025, 18:18
- Lokalizacja: Pabianice
- Podziękował: 16 razy
- Otrzymał podziękowań: 0
Re: Kod taryfy celnej
Lubię widzieć dużo, bo to ułatwia pracę. Ja nie jestem AUTOMATEM, i chcę widzieć co mam a czego nie mam w ofercie.
A poza tym to nie była kwestia opisu w statusie (cokolwiek to znaczy) tylko produktyzacja namieszała od strony Allegro. A że błąd był zwracany dziwnie to trudno było to namierzyć...
Zwróć uwagę, że do bardzo wielu ofert Allegro z automatu dodało te kody... nie mam pojęcia po co i dlaczego, ale dodało.
Trochę to nielogiczne jeśli do mojej oferty mi dopisują parametry bez informowania mnie - ale Allegro jest większe ode mnie i więcej im wolno
Co CI tak bardzo to jedno okienko przeszkadza - jest przecież nawet przesunięte na dół.
A poza tym to nie była kwestia opisu w statusie (cokolwiek to znaczy) tylko produktyzacja namieszała od strony Allegro. A że błąd był zwracany dziwnie to trudno było to namierzyć...
Zwróć uwagę, że do bardzo wielu ofert Allegro z automatu dodało te kody... nie mam pojęcia po co i dlaczego, ale dodało.
Trochę to nielogiczne jeśli do mojej oferty mi dopisują parametry bez informowania mnie - ale Allegro jest większe ode mnie i więcej im wolno
Co CI tak bardzo to jedno okienko przeszkadza - jest przecież nawet przesunięte na dół.
-
EasyUploader
- Administrator
- Posty: 8961
- Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
- Podziękował: 91 razy
- Otrzymał podziękowań: 137 razy
- Kontakt:
Re: Kod taryfy celnej
Te kody będą potrzebne do generowania dokumentów dla odprawy celnej. Allegro szykuje się do uruchomienia sprzedaży na Ukrainę.